Trump seçimi kazanırsa, o zaman aşırı solcular, Antiffa, Black Lives Matter, FBI, CIA, Ordunun bir parçası ve daha fazlasının bir ayaklanmaya neden olması bekleniyor. Bununla birlikte, Biden seçimi kazanırsa, o zaman milyon veya daha fazla milis ve daha birçok milislerin bir ayaklanmaya neden olması bekleniyor. Bu nedenle Trump, özellikle kararsızlık gibi bazı sinir bozucu durumlara neden olan ajans ve bireylerin ihanetlerinin keşfedilmesinden bu yana ülke için daha iyi bir çözüm arıyor. Trumps taraftarlarının çoğu bir sıkıyönetim çağrısı yapıyor. Ancak Trump şimdiye kadar kanıt toplarken ve aynı zamanda Biden’ın kabul etmesi umuduyla bekledi ki bu, mevcut gerginliği ve henüz gerçekleşmemiş olan olası ayaklanmayı hafifletebilirdi.

Bu nedenle Trump, 6 Ocak 2021’de soruşturma ekibinin seçmen dolandırıcılığına ilişkin tüm kanıtları ve daha fazlasını kongre toplantısından önce ortaya koyup birkaç gün sürebilecek cumhurbaşkanlığı seçimini kimin kazandığına dair nihai kararı vereceğini açıkladı. Tüm kanıtlar sağlandıktan sonra, bazı yasama organlarının tutuklanması veya istifa seçeneklerinin yanı sıra diğer birçok özel şirket sahibi, yöneticisi, yöneticisi ve daha fazlası beklenir.

Bundan sonra, Facebook, Twitter, ABC, CBS gibi olması beklenen etkilenen şirketler ve daha pek çok şirket, Federal Hükümet tarafından vatana ihanetten kaybedilebilir ve muhtemelen hisse senedi değerleri en kısa sürede ağır bir şekilde yanlış yöne kayar. toplantı televizyonda yayınlanacağı için çok hızlı olması gerekir. Eğer devlet zararları meydana gelirse, o zaman şirketlerin değeri, kaybedilen şirketlerin kalan değerine bağlı olarak trilyonlarca dolarlık açıkta yardımcı olabilir ki bunlar listede çoktur. Bu nedenle, şu anda ABD Dolarının değer kaybetmesi ile ilgilenmeyin.

Not: DOW düşüş trendi olduğunda, diğer birçok hisse senedi aşağı iner ve DOW yükseliş trendi olduğunda, diğer birçok hisse senedi de yükselir ve kaybedilenler dışında yakında geri gelirler. Bu nedenle, birçok şirket Federal Hükümet tarafından kaybedildiği için güneye yönelmeye başladığında, güneye giden birçok başka şirket hissesi de olacaktır. Bu güney trendi oldukça büyük olabilir ve muhtemelen sadece ihanetten kaybedilen şirketler için olması gereken hisse senedi çöküşü izlenimi verebilir. Elinizde biraz nakit varsa, ihanetle ilgisi olmadığını bildiğiniz için aşağıdayken hisse senedi satın almak iyi bir fikirdir. İlaç şirketleri de Trump’ın aleyhine bir delili olup olmadığını bilmediğimiz için söz konusu.

Trump kazanan olarak belirlendiğinde, aşırı sol insanlar, Antifa, Black Lives Matter, FBI, CIA ve daha fazlası, Sıkıyönetim’e yükselebilecek bir ayaklanmaya neden olabilir.

Daha fazla bilgi için podcast’i buradan dinleyin: https://www.naturalnews.com/2021-01-02-situation-update-jan-2nd-the-big-reveal.html

Trump, söylediği gibi kanıtı sunmazsa, o zaman başkanlıktan utanç içinde ayrılacak ve kazanan Biden olacaktır.

Author

30 Comments

1. Gürbüz Reply

Merhabalar web siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım

2. Aksaray dan kimler var. Trump mı Biden mi? . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 403

3. Gürbüz Reply

Selam paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” Trump mı Biden mi? ” çok güzel. Selam sayfanız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 89

5. Muş dan kimler var. Trump mı Biden mi? . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 394

6. Bu konu : ” Trump mı Biden mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla iyi, saolun , emin – 336

7. Bu konu : ” Trump mı Biden mi? ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha güzel, tebrikler , ali – 287

8. Zonguldak merkezden ben banu. Selam paylaşımınız inanki hayran bıraktı, şukuladım 11-01-2021 18:31:05

9. Gümüşhane merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 13-01-2021 22:43:19

10. Mardin merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, şukuladım 15-01-2021 02:20:34

11. Van merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 16-01-2021 19:30:32

12. Erzurum dan kimler var. Trump mı Biden mi? . Selamın aleyküm siteniz yeminle mükemmel, teşekkürler , ahmet – 5

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Trump mı Biden mi? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 478

14. Eskişehir merkezden ben banu. Selamlar sayfanız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-01-2021 08:36:55

15. Bu konu : ” Trump mı Biden mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 155

16. Kırıkkale merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 23-01-2021 04:25:58

17. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa vallaha billaha mükemmel, saolun 24-01-2021 10:10:45

18. Slm bu web sitesi inanılmaz iyi, teraziye tıkladım

19. Kocaeli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 07-02-2021 01:59:22

20. Kırşehir merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımın gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 07-02-2021 01:59:45

21. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, tebrikler

22. Merhaba herkese sayfa cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

23. Muş dan kimler var. Trump mı Biden mi? . Slm bu web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 127

24. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Bu konu : ” Trump mı Biden mi? ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki güzel, face de paylaştım , ziya – 52

26. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler

27. Hakkari dan kimler var. Trump mı Biden mi? . Slm web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 134

28. Karaman dan kimler var. Trump mı Biden mi? . Selamlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 199

29. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi harbiden hayran edici, sağolun 20-04-2021 00:25:07

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link