Destekçilerine adil ve dürüst davrandığını göstermek yerine Tweet savaşları oynadığını ve her düzenleme yaptıklarında medyaya bağırdığını göstermesi için (mümkün olduğu kadar yasal) 2020 şansını elde edeceğini hissediyorum. bip) onu dışarı çıkardı.

gönderen … Known_Interaction_74
[comments]

14 Comments

1. Samsun merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımın harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 21-04-2021 09:41:28

2. Bu konu : ” Trump nasıl oldu da alfabe ajanslarının bataklığı etkin bir şekilde kurutmak için peşinden gitmedi? ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 29

3. Bu konu : ” Trump nasıl oldu da alfabe ajanslarının bataklığı etkin bir şekilde kurutmak için peşinden gitmedi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 259

4. Bingöl dan kimler var. Trump nasıl oldu da alfabe ajanslarının bataklığı etkin bir şekilde kurutmak için peşinden gitmedi? . Merhaba herkese paylaşımınız inanki hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 54

5. Merhabalar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Kastamonu dan kimler var. Trump nasıl oldu da alfabe ajanslarının bataklığı etkin bir şekilde kurutmak için peşinden gitmedi? . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 277

7. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

8. Giresun dan kimler var. Trump nasıl oldu da alfabe ajanslarının bataklığı etkin bir şekilde kurutmak için peşinden gitmedi? . Slm web sitesi valla mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 352

9. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

10. Elazığ merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 14-05-2021 23:26:08

11. Hatay dan kimler var. Trump nasıl oldu da alfabe ajanslarının bataklığı etkin bir şekilde kurutmak için peşinden gitmedi? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 64

12. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 16-05-2021 18:05:20

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link