Kategoriler
Genel

Trump neden Başkanlığı kazanma şansı düşük olan her şeyi riske attı?

Bu, burada hiç tartışılmayan en büyük komplo. Trump, bir zamanlar radar altında istediği her şeye sahip olabilen rahat bir ünlü playboy ve limuzin liberaliydi. Her zaman biraz politik ve açık sözlü olmuştur, ama bu onu asla parya haline getirmemiştir. Cumhuriyetçi ve diğer liberal elitlere sıkı sıkıya girerek, değerli ismini, markasını ve işini müşteri tabanı, Manhattan / Hollywood dostları ve uluslararası seçkinler için zehirli hale getirdi. Onun egosu ve zenginliği olan bir adam bunun yerine Orta Amerika için şampiyon olmayı seçti.

Bu oldukça sert bir değişiklik ve hiçbir zaman garanti olmayan bir şey için. Genel seçimleri kazanmadan önce küçük bir kazanma şansı olan ırkçı Nazi turuncu adamı olarak etiketlenmişti. Kaybedilen bir kayıp olurdu, sevgili markası acımasız medya saldırıları ve aşağılayıcı bir seçim yenilgisi nedeniyle hasar gördü. Sadece bu değil, gizli polislerimiz, siyasi çevrelerimiz ve iş yaptığı yabancı istihbarat teşkilatları içinde düşmanlar yarattı.

Oldukça büyük bir kumar, değil mi? Trump’ta bu kadar yüksek riskleri karşılamak için neler değişti? Şimdi bile, hayatının geri kalanında onu mahvetmeye çalışmaktan asla vazgeçmeyecekler. Dört, hatta sekiz yıllık bir güç belaya değer miydi, yoksa Trump buna binlerce yıllık bir tarihsel şöhret olarak bakıyor mu? Zaten onun son dört yıldır süren amansız politik / medya türbülansında Amerikan tarihinin en ikonik Başkanlarından biri olduğunu iddia ediyorum. Tarsus’un Saul anı var mıydı, geçmişinin hatalarını gördü ve onları açtı mı? O bir kukla mı (uçucu karakteri ve ona tepkisi göz önüne alındığında inanması zor)? Bir NWO devri karşısında milliyetçiliğin son nefesi mi? Q tarzı bir devrimci mi? Kazanılmaz bir seçimde şanslı olan kendinden emin bir egomanyak mı? Kimsenin bilmediğini sanmıyorum ama gölgelerde garip bir şeylerin olduğu açık ve sanırım 2.Dünya Savaşı sonrası en önemli zamanlarda yaşıyoruz.

“Trump neden Başkanlığı kazanma şansı düşük olan her şeyi riske attı?” için 12 yanıt

Kırklareli merkezden ben Aylin. Mrb web siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 04-07-2020 13:08:45

Balıkesir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 05-07-2020 20:17:37

Giresun merkezden ben ali. Selam web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 18-07-2020 11:03:52

Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-07-2020 02:03:12

Osmaniye merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 12-08-2020 14:10:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir