Trump neden HCQ ile tedavi edilmiyor? Medya ve Medikal Sanayi Kompleksi tarafından bastırılan bir “tedavi” mi sanıyordum?

Ahbap, Big Pharma’nın izniyle deneysel bir antikor ilaçla dolu, ama HCQ w / zinc değil, ne veriyor? HCQ’yu tanıtması / onu “önleyici” bir ilaç olarak alması tam bir saçmalık olabilir mi? Bu ilacı savunanların ne söylemesi gerektiği ve Başkan’ın virüsü taşıdığı ve hastaneye kaldırıldığı için neden birdenbire bu ilacı burada hiç anılmadığını gerçekten merak ediyorum.

“Trump neden HCQ ile tedavi edilmiyor? Medya ve Medikal Sanayi Kompleksi tarafından bastırılan bir “tedavi” mi sanıyordum?” üzerine 12 yorum

1. Ankara merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, saolun 03-10-2020 05:51:18

2. Çankırı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan vallaha iyi, tebrikler 03-10-2020 07:48:15

3. Ağrı merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-10-2020 07:55:30

4. Erzincan merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 03-10-2020 09:06:40

5. Trabzon dan kimler var. Trump neden HCQ ile tedavi edilmiyor? Medya ve Medikal Sanayi Kompleksi tarafından bastırılan bir “tedavi” mi sanıyordum? . Selamın aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 189

6. Kırklareli merkezden ben Emine. Mrb siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 15-10-2020 11:08:23

7. Bu konu : ” Trump neden HCQ ile tedavi edilmiyor? Medya ve Medikal Sanayi Kompleksi tarafından bastırılan bir “tedavi” mi sanıyordum? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha iyi, face de paylaştım , emin – 407

Yorum yapın