Trump ordunun kaybeden olduğunu söylüyor, bu geçerli mi?

Demek istediğim, her yerde, bunu söylediğini söyleyen tüm bunların yayınlandığını görüyorum, ancak bu MSM’nin başka bir hilesi ve gündemlerini zorlamaktan mı ayrılıyor? Ben bir Trump destekçisi değilim, bu pisliklerden hiçbirini desteklemiyorum, ancak elektronik herhangi bir şeyde olmak istemediğim noktaya geliyor çünkü propaganda her yerde. Bunu gerçekten söyledi mi?

“Trump ordunun kaybeden olduğunu söylüyor, bu geçerli mi?” üzerine 17 yorum

1. Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan inanki dikkat çekici, face de paylaştım 15-09-2020 04:55:20

2. Sivas merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz harbiden çok güzel, face de paylaştım 18-09-2020 03:17:37

3. Isparta merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:34:18

4. Hatay dan kimler var. Trump ordunun kaybeden olduğunu söylüyor, bu geçerli mi? . Mrb web sitesi valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 236

5. Antalya dan kimler var. Trump ordunun kaybeden olduğunu söylüyor, bu geçerli mi? . Merhaba herkese sayfan harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 214

6. Mersin dan kimler var. Trump ordunun kaybeden olduğunu söylüyor, bu geçerli mi? . selamun aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 172

Yorum yapın