Trump, “portakallı adamı iyi yapan” tam olarak ne yaptı?

Bir sürü anti-trump / trump komplo yazısı hakkında alaycı “turuncu adam kötü” yorumları görüyorum, bu yüzden sormak istiyorum. Portakal adamını tam olarak iyi yapan nedir? Bu dört yıl içinde ülkenin refahına tam olarak fayda sağlayan bu ülkeye ne yaptı?

Bilirsiniz .. Mutlak bir sersemlik gibi küresel bir salgını idare etmenin ve bir sürü “çok zeki uyandıran insanı” maske takmamanın sizi gerçek bir vatansever ve takip etmeyen biri olduğunu düşünmeye ikna edebilmenin yanı sıra onun gündemi ya da açıkçası ibadet hm ücretli bir şilin ya da başka bir koyun katliamına yol açıyor. Bu adamın ağzından çıkması için herhangi bir gerçek iyi politika ya da fikir duymadım. Gördüğüm tek şey aptal yorumlar ve bu yorumları, bir şekilde, bir gün, Amerikan halkını kötü demokratik bebek yeme, adrenokrom banyo, çocuk kaçakçılığı satantic ritualing elit kabilesinden kurtaracak olan sanrısal anlatılarına uyacak şekilde büken ve savunan aynı ibadetler. ?

Sadece onun tüm idari ekibine bakın, onun hakkında iyi konuşan birini işe alın ve onu kabul etmeyen ya da çağıran herkesi tekmeleyin. Demek istediğim, kelimenin tam anlamıyla ofiste reklam vererek yasaları çiğnemek, hepsi Goya CEO’sunun ona iyi bir adam demesine neden oldu. Bunu yapan herkesin çılgınlığa gireceğini düşünmüş olsaydı, en azından burada. Açıkçası, ona karşı olan herkesin arkasında kötü bir gündem var ve takipçileri dünyadaki tek gerçek iş.

Ve evet, Biden ürpertici, anlıyoruz, kıçını geri kalanıyla kilitleyin. Ama hayır, koz hiçbir şekilde iyi bir adam ya da 4chan komplo topluluğunun inanmanızı istediği herhangi bir peygamber değildir. Ve yine, yine de birisinin bu adamın yaptığı iyi bir bok yazmasını bekliyorum ki, bu adam bükülmüş kızgın bir düğümde koz fan erkekleri ve komplocuları gibi görünen “turuncu adam kötü” yorumları ve yayınları garanti etmiyor.

Bir sürü “medya kozdan nefret ediyor, iyi biri olmalı” görüyorum. Demek istediğim, yine de, kendisi ya da ekibi tarafından, ülkeye gerçekten fayda sağlayan ve ülkeyi iyi bir şekilde ilerleten iyi bir şey görmedim.

Teröre karşı savaş, burada çiftçilere ve işletmelere ödeme yapmak için para sübvanse etmesine yol açan tam bir felaketti. Gördüğümüz vergi indirimleri kesinlikle zenginlere fayda sağladı ve işçi sınıfından para aldı. Trump yönetimi, her şey yolunda gitmeden birkaç ay önce pandemi için 200 milyon dolarlık erken uyarı programlarını kesti. Tam olarak ne için? Borsaya para pompalamak için mi? Yoksa çok ihtiyaç duyulan askeri bütçeye daha fazla finansman sağlamak mıydı? Yoksa Goya fasulyesinin reklamını yapmak için para ayırmak mıydı?

145.000 Amerikan hayatını kaybettik, gerçekten vatansever! 🇺🇸🎉

“Trump, “portakallı adamı iyi yapan” tam olarak ne yaptı?” üzerine 27 yorum

1. Karabük merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 23-07-2020 14:53:17

2. Afyon merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-07-2020 18:46:05

3. Burdur merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 23-07-2020 18:48:50

4. Düzce merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2020 13:28:59

5. Manisa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 23-08-2020 03:46:09

6. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Mrb web siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 02:14:03

7. Batman merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 05:23:29

8. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 21-09-2020 17:10:17

9. Erzincan merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 28-09-2020 10:23:39

10. Muş merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 30-09-2020 09:27:59

11. Aydın merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:44:30

12. Tekirdağ merkezden ben ziya. Slm sayfan gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-10-2020 15:56:29

13. Bu konu : ” Trump, “portakallı adamı iyi yapan” tam olarak ne yaptı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 269

Yorum yapın