Trump-Raffensperger Sızan Telefon Görüşmesinin Farklı Bir Açısı Var. Başkan Trump onlara Temiz Gelmeleri için Son Şans verdi.

Bu, Gürcistan’daki ABD seçim soygununu açığa çıkarma fırsatı buldukları son seferdi. Kontrollü her haber medya kuruluşu bu sızdırılmış telefon görüşmesi kaydını alıp Başkan Trump aleyhine çevirdi. Bunun onu kötü göstermesini ve gerçekte olanları aldatmasını istiyorlar. Ya da ne olacağını.

“Trump-Raffensperger Sızan Telefon Görüşmesinin Farklı Bir Açısı Var. Başkan Trump onlara Temiz Gelmeleri için Son Şans verdi.” üzerine 19 yorum

1. Bu konu : ” Trump-Raffensperger Sızan Telefon Görüşmesinin Farklı Bir Açısı Var. Başkan Trump onlara Temiz Gelmeleri için Son Şans verdi. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 293

2. Bu konu : ” Trump-Raffensperger Sızan Telefon Görüşmesinin Farklı Bir Açısı Var. Başkan Trump onlara Temiz Gelmeleri için Son Şans verdi. ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 497

3. Bu konu : ” Trump-Raffensperger Sızan Telefon Görüşmesinin Farklı Bir Açısı Var. Başkan Trump onlara Temiz Gelmeleri için Son Şans verdi. ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 350

4. Van dan kimler var. Trump-Raffensperger Sızan Telefon Görüşmesinin Farklı Bir Açısı Var. Başkan Trump onlara Temiz Gelmeleri için Son Şans verdi. . selamun aleyküm siten valla hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 108

5. Sakarya dan kimler var. Trump-Raffensperger Sızan Telefon Görüşmesinin Farklı Bir Açısı Var. Başkan Trump onlara Temiz Gelmeleri için Son Şans verdi. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 212

6. Bu konu : ” Trump-Raffensperger Sızan Telefon Görüşmesinin Farklı Bir Açısı Var. Başkan Trump onlara Temiz Gelmeleri için Son Şans verdi. ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 345

7. Bu konu : ” Trump-Raffensperger Sızan Telefon Görüşmesinin Farklı Bir Açısı Var. Başkan Trump onlara Temiz Gelmeleri için Son Şans verdi. ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden çok hoşuma gitti, sağolun , – 229

8. Bu konu : ” Trump-Raffensperger Sızan Telefon Görüşmesinin Farklı Bir Açısı Var. Başkan Trump onlara Temiz Gelmeleri için Son Şans verdi. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 21

9. Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler 07-02-2021 21:20:54

10. Yalova dan kimler var. Trump-Raffensperger Sızan Telefon Görüşmesinin Farklı Bir Açısı Var. Başkan Trump onlara Temiz Gelmeleri için Son Şans verdi. . merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 332

11. Elazığ dan kimler var. Trump-Raffensperger Sızan Telefon Görüşmesinin Farklı Bir Açısı Var. Başkan Trump onlara Temiz Gelmeleri için Son Şans verdi. . Slm sayfa gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 52

12. Bu konu : ” Trump-Raffensperger Sızan Telefon Görüşmesinin Farklı Bir Açısı Var. Başkan Trump onlara Temiz Gelmeleri için Son Şans verdi. ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 137

13. Bitlis dan kimler var. Trump-Raffensperger Sızan Telefon Görüşmesinin Farklı Bir Açısı Var. Başkan Trump onlara Temiz Gelmeleri için Son Şans verdi. . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz iyi, teşekkürler , ali – 257

14. Batman dan kimler var. Trump-Raffensperger Sızan Telefon Görüşmesinin Farklı Bir Açısı Var. Başkan Trump onlara Temiz Gelmeleri için Son Şans verdi. . selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 450

15. Aydın dan kimler var. Trump-Raffensperger Sızan Telefon Görüşmesinin Farklı Bir Açısı Var. Başkan Trump onlara Temiz Gelmeleri için Son Şans verdi. . Mrb sayfa valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 425

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link