Trump sadece başka bir piyon … neden koz taraftarları bunu göremiyor?

Trump’ı destekliyorsanız, illüzyonu destekleyen başka bir palyaçosunuz.

Trump iyi tarafta olsa bile hiçbir Amerikalının bu ölümcül aşıyı, özellikle de Bill Gates Moderna aşıyı almasına asla izin vermezdi, bu aşılar çoğu insanı 2 hafta içinde öldürecek. Trump bunu biliyor ama nüfusun azaltılması planının içinde.

“Trump sadece başka bir piyon … neden koz taraftarları bunu göremiyor?” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” Trump sadece başka bir piyon … neden koz taraftarları bunu göremiyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 34

2. Bu konu : ” Trump sadece başka bir piyon … neden koz taraftarları bunu göremiyor? ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 78

3. Ardahan dan kimler var. Trump sadece başka bir piyon … neden koz taraftarları bunu göremiyor? . Merhaba web sitesi gerçekten çok iyi, tebrikler , hatice – 253

4. Bu konu : ” Trump sadece başka bir piyon … neden koz taraftarları bunu göremiyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki iyi, sağolun , ahmet – 440

5. Kocaeli merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 21-01-2021 07:42:19

6. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 29-01-2021 23:54:54

7. Bu konu : ” Trump sadece başka bir piyon … neden koz taraftarları bunu göremiyor? ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 488

8. Bu konu : ” Trump sadece başka bir piyon … neden koz taraftarları bunu göremiyor? ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 52

9. Bu konu : ” Trump sadece başka bir piyon … neden koz taraftarları bunu göremiyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 24

10. Konya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 18-02-2021 23:14:33

11. Bu konu : ” Trump sadece başka bir piyon … neden koz taraftarları bunu göremiyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 115

12. Bu konu : ” Trump sadece başka bir piyon … neden koz taraftarları bunu göremiyor? ” çok güzel. Selam web siteniz valla çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 454

13. Şırnak dan kimler var. Trump sadece başka bir piyon … neden koz taraftarları bunu göremiyor? . Selam paylaşımınız süper ötesi iyi, tebrikler , gaye – 418

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link