Ve bencil Amerika şimdi, 2. Dünya Savaşı’nda savaşan babalarının çabalarına sıçtıktan sonra ektiklerini biçen hastaneleri dolduruyor.

Sosyalleştirilmiş ilaçlar COVID’in yayılmasını yavaşlatabilirdi ama Obama ne biliyordu?

Belki terörizm denize yayılır ve ABD bu paslanmış eski uçak gemilerinden bir miktar faydalanabilir.

Geri ödemeler Trump’tır.

Author

53 Comments

1. Merhabalar sayfan harbiden hayran edici, face de paylaştım

2. Bu konu : ” Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, sağolun , ali – 496

3. Bu konu : ” Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 471

4. Bu konu : ” Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için ” çok güzel. Selam herkese web siten valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 51

5. Bu konu : ” Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 456

6. Bu konu : ” Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 450

7. Bu konu : ” Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki güzel, facebookta paylaştım , hatice – 228

8. Balıkesir merkezden ben hatice. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 12:11:19

9. Elazığ merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz ciddiyim güzel, sağolun 14-02-2021 12:11:20

10. Gürbüz Reply

Merhabalar web siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

11. Erzincan merkezden ben doruk. Mrb sayfan gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-02-2021 12:14:59

12. Kütahya merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 14-02-2021 12:15:05

13. Bu konu : ” Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 480

14. Kocaeli dan kimler var. Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için . merhaba arkadaşlar web siten vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 23

15. Bu konu : ” Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 346

16. Kütahya merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok iyi, şukuladım 15-02-2021 23:26:45

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden iyi, saolun , Gürbüz – 442

18. Rize merkezden ben gaye. Slm paylaşımın vallaha hayran edici, teşekkürler 20-02-2021 15:36:36

19. İzmir merkezden ben hatice. Selamlar sayfa inanılmaz iyi, teşekkürler 21-02-2021 06:11:11

20. Bu konu : ” Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım valla dikkat çekici, şukuladım , ziya – 418

21. Osmaniye dan kimler var. Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için . Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 320

22. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, tebrikler

23. Diyarbakır dan kimler var. Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için . Merhabalar sayfan harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 159

24. Antalya dan kimler var. Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için . Mrb bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 215

25. Yozgat dan kimler var. Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, saolun , doruk – 460

26. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın inan ki güzel, facebookta paylaştım 14-03-2021 01:22:57

27. Zonguldak dan kimler var. Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 150

28. Bu konu : ” Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 436

29. Bu konu : ” Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, saolun , emin – 395

30. Bu konu : ” Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz iyi, saolun , – 227

31. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Selam paylaşım vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 13-04-2021 21:39:43

32. Elazığ merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz harbiden iyi, twitter da paylaştım 19-04-2021 21:08:55

33. Burdur dan kimler var. Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için . Slm sayfa yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 275

34. Aksaray dan kimler var. Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için . Selamlar web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , – 329

35. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 316

36. Bu konu : ” Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 18

37. Bu konu : ” Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 88

38. Selam herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler

39. Aksaray merkezden ben . Merhaba herkese web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım 03-06-2021 01:25:44

40. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

41. Denizli merkezden ben emin. Merhabalar web siten yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 22-06-2021 15:02:33

42. Kırıkkale dan kimler var. Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için . Selam herkese paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 237

43. Aydın dan kimler var. Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz iyi, tebrikler , memo – 442

44. Erzincan dan kimler var. Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için . Mrb siten ciddiyim mükemmel, saolun , mehmet – 20

45. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

46. Kütahya merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, facebookta paylaştım 09-07-2021 00:48:08

47. Bu konu : ” Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 406

48. Iğdır dan kimler var. Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için . Merhabalar sayfan vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 432

49. Zonguldak dan kimler var. Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için . Selam herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 366

50. Konya dan kimler var. Trump sahnelendi – Cimri Çay Partisine Gerçek Muhafazakarın ne olduğunu göstermek için . Selam paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, saolun , Aylin – 258

51. Ordu merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-08-2021 12:16:14

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link