Kategoriler
Genel

Trump sonsuz erteleme seçimleri

Trump’ın sadece silahlı bir ayaklanmayı kışkırtmak için anayasayı göz ardı ederek seçimleri sonsuza dek erteleyeceğini düşünüyorum.

Bu noktaya kadar, seçkinler, 1’i silahlı çetelerin ve siyasi dinin devletleri içeriden yok etmelerini sağlamak için boşluklar kullanarak, 2 federal hükümetin kendisini devletlerin o kadar zalim ve çılgın görünmesini sağlamak için anayasayı yıkmak istiyor. ama isyan etmek. “

Eyaletler ayrılır ve Amerika temelde bunun için yapılır.

Ama Donald Trump’ın sorununa geri dönelim.

Bundan sonra ne olacağına inandığım Donald Trump, iktidarı birleştirmekten başka bir şey yapamayacağını göstermek için seçimleri SONSUZA erteleyecek.

Yalnız bu düşünce, halk, devletler ve taraflar tarafından tiksinti ve nefreti pekiştirecek ve bütün devletlerin Amerika Birleşik Devletleri’nden ayrılmalarını ve kendi başlarına ayrı devletler kurmalarını garanti edecek.

Devletler kurbanları devirip Trump kendisini zulmünün ağırlığı altında ortadan kaldırdıktan sonra kavga etmeye başlayacaklardı; devlet ekonomisi birbirine bağlı olduğundan insanlar açlıktan ölecek ve mermiler sizi bunun ötesine götürmeyecek. (Afganistan ve Libya’nın tamamen silahlı nüfusu olduğunu ve Arap Baharı’ndan veya Ayetullah tipi çökmelerinden korumadığını unutmayın)

Trump yönetiminin, kitle iletişim araçları, devlet ve federal içler tarafından Amerika’nın kitlesel çöküşü için kurulacak iç ve uluslararası ilişkiler açısından mümkün olduğunca zalim ve imkansız hale geldiğini hissediyorum. düşman için son bir hendek intihar taktiği olarak sonsuz gücü pekiştireceği şaşırtıcı olmayacak.

Donald Trump’ın 2016’dan beri Obama’nın henüz yemediği Amerika’dan kalan leşi temizleyeceği açık olsa bile neden bir çeşit kurtarıcı olarak kabul edildiğini bilmiyorum.

İlluminati Amerika’yı içeriden yok edemez, sadece Amerika’yı kendi zulmünün ağırlığı altında içten dışa yıkıp yok edebilir.

“Trump sonsuz erteleme seçimleri” için 6 yanıt

Diyarbakır merkezden ben gaye. Selam herkese siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 31-07-2020 15:47:17

Yozgat merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 31-07-2020 16:02:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir