Kategoriler
Genel

Trump Suikastı

Trump’ın yaklaşmakta olan suikastı tartışan bir iplik yapacağımı düşündüm.

İlk olarak illuminati kartlarıyla başlayacağım. İşte ilgili olanları.

Yeter Yeter – Bu, kozun suikastı için büyük bir slogan. Daha önce burada yayınlanan ve bulabileceğiniz bir videonun tamamı var buraya sembolizmi / programlamayı kapsar. Düz ileri, kart keskin nişancılar onu bırakacağından bahsediyor.

Karizmatik lider çok açık bir şekilde koz gibi görünüyor. Muhtemelen cumhurbaşkanlığı kazancını tahmin ediyor.

Gizli servis atıcıyı çok geç bir saniye boyunca güreşir, yani cumhurbaşkanını öldürdükten sonra.

Keskin nisanci koz için açık bir söz yok, ama kartlarda bir keskin nişancı suikast var.

İkinci madde işareti – ilk keskin nişancı mermisinden kaçan ve ikincisi vurularak turuncu bir sarışın adam gösterir. Keskin nişancı ilk atışı kaçırdığında, muhtemelen bu şekilde aşağı inecek.

Son olarak ama biraz ilgisiz İrlanda gribi bu da cumhurbaşkanının grip hastalığına yakalandığını gösteriyor. Coronavirus kimse var mı?

Sonra bir Trump’ın suikastını öngören medyum. Keskin nişancı bir çatıdan. Ayrıca bir patlamayı öngörüyorlar.

Sonra bazı öngörülü programlama videolarım var. Buraya, buraya, ve buraya. İle birlikte bu klip Simpsonlar, bir kadın cumhurbaşkanının cumhurbaşkanı kozunu ekonomiye devrettikten sonra pozisyonunu miras aldığını gösteriyor. Benim tahminim, bu 2021/59 cumhurbaşkanı olmakla bazı gematria bağları olan Tulsi Gabbard.

Eminim hepiniz, 9 Mayıs’ta yayınlanan, trump’ın bir duvar inşa etmek isteyen ve daha sonra suikaste uğrayan bir conman olmakla ilgili 1958’deki bir bölüme aşinadır. 1958, 2016 seçimlerinden 58 yıl sonra. Trump 58. cumhurbaşkanı. Trump kulesi de 58 katlıdır. 8 Mayıs’tan 58 yıl önce bu JFK konuşması törensel ritüeller için kullanılan bir figuread olmak istemiyor, daha ziyade halkın hizmetkarı olmak. Ofc JFK suikaste uğradı.

Trump birçok kez Lincoln ile karşılaştırılır. Buraya oylama numaralarını lincoln ile karşılaştırır ve buraya lincoln suikaste uğradığı için haberlerin hoşuna gitmediğini daha az sevdiğini söylüyor.

Sahibiz çok suikast tehdidi altında olan insanların. İşte birkaçı:

Johnny Depp bir aktör olmaktan bahsetmişken, koz suikastinde, lincoln’un bir aktör tarafından suikaste uğratılmasına atıfta bulunarak.

Bir teknoloji CEO’su suikasti tehdit ediyor. Bazı ekran görüntülerini görebilirsiniz. buraya ve buraya.

CNN personeli keskin nişancı aracılığıyla suikast kozu hakkında şakalar.

Senatör suikastını umuyor.

Çocuklar bir koz suikast skeç yaptı

Snoop köpek sahte bir suikast yaptı.

Başka bir skeç sahte bir suikast yaptı

Ve zaten çok sayıda deneme yapıldı. Buraya birisinin bir polis memurunun silahını tutmaya çalıştığı yerdir. ve buraya kozun sahneden fırladığını görebiliriz.

İşte “neden” kozun neden suikaste uğradığı hakkında konuşmak.

Ve bir keskin nişancı tarafından öldürülen koz hakkında daha boktan şeyler var. İlk önce ve buraya

Ayrıca görebileceğiniz bir koz vs keskin nişancı oyunu var buraya.

Gematria, 2020’de de muhtemelen keskin nişancı tarafından bir koz suikast ile sonuçlanıyor. Bundan sonra bir tulsi başkanlığı ile birlikte.

Olası tarihler yarın 8 Mayıs 2020’de bahsettiğim gibi, bu kennedy konuşmasından 58 yıl sonra ve aynı zamanda 5/8 olan ofc 58. 5 Ağustos, 8/5 yani 58 geriye doğru. 3 Kasım, yıl sonundan itibaren 58 gün ve aynı zamanda büyük bir gün ve suikast için iyi bir fırsat olan oylama günü. Ve son baktığım, 9/9 veya 119 olan 9 Kasım’dı ve 9/11’e geri dönüş / uç kapağı olmak da dahil olmak üzere bir çok koz sembolizmi / gematria eşyası vardı. Ayrıca ile birçok bağları vardır (sembolizm videolarına bakın).

Son olarak, john oliver ‘kozun ölümü’ adlı bir video hazırladı.

Bu yüzden sanırım ilk atış eksik olsa da, bir keskin nişancı tarafından vurma ve öldürme şansı iyi. Ve bunun gerçekleşmesi için iyi bir şans olduğunu düşünüyorum yarın en erken ve en geç seçim günü (en azından yıl sonuna kadar).

Tulsi Gabbard’ın 2021 için bir sonraki başkan olacağına inanıyorum. Lütfen tartışın 🙂

“Trump Suikastı” için 22 yanıt

Aksaray merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 13-05-2020 13:33:49

Erzincan merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, saolun 14-05-2020 11:21:14

Denizli merkezden ben doruk. Mrb sayfanız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 14-05-2020 11:21:18

Erzurum merkezden ben Aylin. Mrb siten ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-05-2020 11:21:23

Giresun merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-05-2020 06:09:51

Tekirdağ merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 20-05-2020 22:17:04

Artvin merkezden ben mehmet. Selam sayfan harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-05-2020 00:40:18

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 24-05-2020 17:48:36

Bursa merkezden ben banu. Merhaba siten harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 30-05-2020 01:10:59

Ankara merkezden ben banu. Slm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-06-2020 18:33:06

Çanakkale merkezden ben doruk. Selam sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 20-06-2020 04:13:10

Kayseri merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 22-06-2020 21:31:33

Erzurum merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 02-07-2020 02:23:11

Gaziantep merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2020 14:22:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir