Trump, Trump, Trump, Trump … Trump konusunu kapa çeneni.

İnsanlar neden Trump’a bu kadar takıntılı? Tüm konuştukları bu. Haberler neden Trump’a bu kadar takıntılı? Tüm konuştukları bu. Bu pislikle birkaç gün içinde işimiz bitti ama yine de doyamıyorlar.

Onu tamamen görmezden geliyor ve bir sonraki yönetime ve planlarının ne olduğuna odaklanıyor olabiliriz. Ancak Biden kimsenin umurunda değil, o yüzden Trump hakkında konuşmaya devam edelim. Mesela, tekrar suçlanmasını kimin umurunda, hiçbir şey yapmıyor! Şimdiden devam edin!

Ben özgürlükçüyüm, bu yüzden iki taraftan da hoşlanmıyorum. En büyük korkum hepimizin haklarımızı kaybedeceğimiz ve hükümetin bu gösteriden daha fazla güçle çıkacağı. Gönderme beyanı: Bu yüzden medya takıntılı olmanızı istiyor, bu yüzden hükümete insanlardan daha fazla hak alması için yalvarıyorsunuz.

Kanıt mı istiyorsunuz? Bahse girerim iki yıl sonra hala Biden’dan çok Trump hakkında konuşuyoruz.

“Trump, Trump, Trump, Trump … Trump konusunu kapa çeneni.” üzerine 7 yorum

1. Tunceli dan kimler var. Trump, Trump, Trump, Trump … Trump konusunu kapa çeneni. . Selam sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 82

2. Bu konu : ” Trump, Trump, Trump, Trump … Trump konusunu kapa çeneni. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 294

3. Bartın merkezden ben Aylin. Merhabalar siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 13-01-2021 20:15:45

4. Rize dan kimler var. Trump, Trump, Trump, Trump … Trump konusunu kapa çeneni. . Mrb bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 357

5. Van dan kimler var. Trump, Trump, Trump, Trump … Trump konusunu kapa çeneni. . Slm web siten valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 212

6. Kırklareli dan kimler var. Trump, Trump, Trump, Trump … Trump konusunu kapa çeneni. . Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sağolun , – 242

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link