Trump Tweet: İyi gidiyor sanırım! Hepinize teşekkür ederim. AŞK!!! Başkent i ile weli’nin yanlış yazılmasının daha derin bir anlamı olabilir. Demek istediğim şu …

Başkent i ile iyi yazımının daha derin bir anlamı olabilir. Demek istediğim şu …

“Well” deki ikinci “L” aslında weli’yi gösteren büyük “i” harfidir. Weli, oyunda kullanılan bir karttır. Watten Güney Almanya’daki Bavyera Alpleri boyunca Avusturya Tirol üzerinden oynadı. Weli genellikle “7 Belli” veya 7 çan kartıdır ve bir kozdur.

Çanların 7’si aynı zamanda aşağıdakileri ifade eden bir tarot kartıdır:

The Seven of Bells, Hava elementi (bilgi, kavramlar, mantık) ile ilgili Eterdir (yollar, gizli veya açığa çıkarılan şeyler, büyük resim). Gizli nitelikteki bilgiyi veya gizli bilgiyi temsil edebilir. Genellikle sırları temsil eder: kişinin kendi sırları, arkadaşlar arasındaki sırlar, başkaları tarafından saklanan sırlar veya evrenin gizli sırları.

Bazen bu kart, bilinçaltı veya kodlanmış mesajlar gibi iletişimdeki gizli anlamlara işaret eder.

Belki de bir bilmece veya bilmecedir. Aynı zamanda bir şifre veya yolu açabilecek sihirli bir kelime de olabilir. A noktasından B noktasına gitmek gerekli bir bilgi parçası olabilir.

Ne anlama geldiğinden emin değilim ama bir şey olsa da, en azından ilginç.

“Trump Tweet: İyi gidiyor sanırım! Hepinize teşekkür ederim. AŞK!!! Başkent i ile weli’nin yanlış yazılmasının daha derin bir anlamı olabilir. Demek istediğim şu …” üzerine 10 yorum

1. Burdur merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 04-10-2020 00:53:32

2. Bingöl merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 05-10-2020 06:46:04

3. Batman dan kimler var. Trump Tweet: İyi gidiyor sanırım! Hepinize teşekkür ederim. AŞK!!! Başkent i ile weli’nin yanlış yazılmasının daha derin bir anlamı olabilir. Demek istediğim şu … . Selamlar bu web sitesi vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 256

4. Edirne merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım 15-10-2020 18:42:54

5. Kahramanmaraş dan kimler var. Trump Tweet: İyi gidiyor sanırım! Hepinize teşekkür ederim. AŞK!!! Başkent i ile weli’nin yanlış yazılmasının daha derin bir anlamı olabilir. Demek istediğim şu … . Selam bu web sitesi inan ki mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 477

Yorum yapın