Kategoriler
Genel

Trump uyuyan bir çift ajan …

Trump, D’yi R’yi mahvetmek için D’ye verilen gizli bir R isyanı (veya Illuminati) * tarafından yapılan uyuyan bir ikili ajandır, böylece D ülkeyi / dünyayı ekonomik, yeşil ve bilimsel gelişimin barışçıl bir çağına sokabilir.

Kesinlikle mutlak bir düğme ama beni dinle.

Tüm skandalları ve yalanlarıyla bile seçildi. Dört yılını ülke / dünya için din adına korkunç kararlar vererek ve sadece cumhuriyetçi bir poz olarak geçiriyor. Hükümeti gerçekte ne olduğu için teşhir etmek. Irkçılığı yüzeye çıkmaya hazır bir sivilce gibi yüzeye getirmek, hayattaki pisliklerin gerçekte kim olduğunun şeffaflığını zorlamak. Bütün bunlar, bir ülke olarak bir araya gelebileceğimiz ve artık siyasette işi olmayan eski ırkçı insanları gerçekten oylayabileceğimiz ana kadar gidiyor. Oylama için rekor katılım olacak ve buradan itibaren her yaştan insan gelecekte oylanacak adaylar hakkında bilgilendirilecek ve katılacak.

Sanki takımın dünyayı daha iyi bir yer haline getirmesine yardımcı olmak için bir tane alan ikili bir ajan gibi. En azından ben böyle düşünmek istiyorum. Ne yazık ki o sadece bir salak.

* Küçük bir kardeş programı olduğunda ve katılım ödülü veya plaket gibi verilen bir kişi veya çocuk olduğunu biliyorsunuz, özel kardeş Billy gibi artık şehir havuzu için fahri bir cankurtaran. Illuminati’nin Trump ile yapacağı şey bu, üye olmanın tek yolu

“Trump uyuyan bir çift ajan …” için 7 yanıt

Kütahya merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-06-2020 04:38:53

Kayseri merkezden ben doruk. Selam siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 30-06-2020 01:32:35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir