Biden, Demokrat meslektaşlarının ekonomiyi durdurması sayesinde batmakta olan bir gemiyi miras aldı. Tahliye yasağı sona erdiğinde milyonlarca insan kendi kusuru olmaksızın evini kaybedecek. İnsanların çalışmasına izin verilmiyor. Daha da fazla işletme kapanacak. Biden için cehennem olacak ve onay derecesi rekor düzeyde düşük olacak.

İşte o zaman Vatansever Parti devreye girer. Profesyonel sağlık hizmeti, profesyonel işler ve düşük vergiler olacaklar. Cumhuriyetçilerin yerini popülist ve milliyetçi liderler alacak. Hatta bazı seçmenler ne hata yaptıklarını anlayınca, Demokrat sandalyelerin çoğunu bile kazanacaklar.

Suçlama sadece Trump’ı güçlendirecek ve geçmeyecek. Cumhuriyetçiler şimdiden buna karşı çıkıyorlar ve senato asla ihtiyaç duydukları üçte ikilik çoğunluk oylarını alamayacak.

Trump pek çok insanı uyandırıyor. Bir pandeminin ortasında, çoğunlukla şahsen oy kullanan 75 milyon. Trump, 2024’te 100 milyon oyu kolayca alabilirdi.

Author

17 Comments

1. Merhabalar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

2. Nevşehir merkezden ben hatice. Slm web siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 26-01-2021 01:25:33

3. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok iyi, face de paylaştım

4. Bu konu : ” Trump, Vatanseverlik Partisi’ni kuracak ve 2024’te Kazanacak ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz mükemmel, şukuladım , mehmet – 88

5. Kırklareli merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler 30-01-2021 12:47:22

6. Gaziantep merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 04-02-2021 16:53:56

7. Kütahya merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 10:20:16

8. Bu konu : ” Trump, Vatanseverlik Partisi’ni kuracak ve 2024’te Kazanacak ” çok güzel. Slm web sitesi valla mükemmel, şukuladım , doruk – 41

9. Kastamonu merkezden ben ali. Selam web siten vallaha billaha güzel, sağolun 15-02-2021 04:36:36

10. İzmir merkezden ben . Selam herkese web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 05-03-2021 16:46:10

11. Bu konu : ” Trump, Vatanseverlik Partisi’ni kuracak ve 2024’te Kazanacak ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 151

12. Uşak dan kimler var. Trump, Vatanseverlik Partisi’ni kuracak ve 2024’te Kazanacak . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 394

13. Bu konu : ” Trump, Vatanseverlik Partisi’ni kuracak ve 2024’te Kazanacak ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki hayran edici, saolun , Emine – 426

14. Bitlis merkezden ben hatice. Selam paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 31-03-2021 21:42:50

15. Düzce dan kimler var. Trump, Vatanseverlik Partisi’ni kuracak ve 2024’te Kazanacak . Selamlar sayfan inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 393

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link