Trump ve Hükümetin Ayrılması

Merhaba arkadaşlar! Geçen birkaç ay, sadece bir boktan şov, değil mi? Şimdi, kesinlikle bazılarının biraz ılımlı görüşlere sahip bir liberal olarak tanımlayacağı biriyim. Büyük John Lewis’i anmak için bu yıl kesinlikle oy vermeyi düşünüyorum, oylamanın bir işe yarayacağını gerçekten düşünmüyorum.

Hiç Trump için değilim, ama sadece etrafındaki psikolojiyi büyüleyici bir şekilde görün. Sorum şu: neden bu kadar çok kişi başkanımızı gerçek hükümetten, sanki en yüksek makamda yokmuş gibi ayırıyor? Komplo teorisyenleri olarak genellikle hükümete karşı olduğumuz gerçeğini ortaya atan birçok kişi gördüm. Ayrıca, şu anda meydana gelen her protesto, miting, isyan Biden’ın değil, Trump’ın Amerika’sında gerçekleştiğini neden kabul etmiyoruz?

Bu, beynimin etrafında dolanan ve buraya ait olmayabilecek bir tür düşünce kusmuğu. Ayrıca, bu gerçek bir sorudur ve tamamen meraktan kaynaklanmaktadır. Çok genel sorular için özür dilerim, ama belki ilginç bir tartışma …. cOuLd HaPpEn

“Trump ve Hükümetin Ayrılması” üzerine 11 yorum

1. Bayburt merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 09-09-2020 06:24:34

2. Şırnak merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 17-09-2020 14:32:18

3. Kütahya merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 23-09-2020 00:00:24

4. Hakkari merkezden ben banu. Selam herkese sayfa ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:32:36

5. Muş merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 04-10-2020 13:53:59

Yorum yapın