Kategoriler
Genel

Trump vs Biden

Şu anda Trump vs Sleepy Joe gibi görünüyor. Fark ettiğim bir şey, Trump’ın virüsün saçmalık olduğunu ve daha az test gerektirdiğini itiraf etmesidir.

Sonra Biden daha fazla tweet attı.

Bunun sıcak bir konu olacağını hissediyorum. Aslında virüse inanan koyunlarınız var ve bu muhtemelen Joe’ya oy verecektir.

Trump belli ki yüz maskesi takmıyor. Kendisine veya onun taraftarlarına saygısızlık yapmazdı.

Twitter profil resminde bir tane olan Biden’in aksine.

İlgisiz ama bir yüz maskesi takan Fauci yüzünde lanet bok dolu bir bez gibi görünüyor.

Bu yüzden bunun Adaylar arasında büyük bir bölünme olduğunu hissediyorum. Corona’ya karşı tutumları.

Çünkü biliyoruz ki bu temas izleme ve entegrasyon “normale dönüyor” ve seçim de öyle.

Adamım bu sıcak bir yıl olacak.

Telefonlarda, uygulamalarda kişi izlemesi yapmalarını sağlıyoruz, temelde hiç test edilmiyoruz, çünkü bir kez yaptığınızda radardayken göründü ..

Kimse beni hiçbir yere saçmalık karantinaya sürüklemiyor ve kesinlikle iz bırakmıyor.

Bir daha hiçbir mağazaya veya uçağa tekrar giremezsem siktirmiyorum. Sikeyim lanet olsun.

21 Haziran 6/21 isabet etti. Herkese mutlu yaz. Bunlar çılgın zamanlar. Luciferiyenlerin bugün yürüdüğünü duydum …

Tüm bunlar benim görüşüm. Bu, benim duruşumdan saçmalık siyasi ve dünya gündeminin mevcut durumu gibi. Tıpkı BLM’nin saçma olduğunu düşündüğüm gibi. Beyaz insanları suçlamaya çalışıyor gibi görünüyor. Tüm bu cinayetlerin Özgür Masonlar tarafından sahnelendiğini fark ettiğinizde, BLM’nin saçmalık olduğunu görüyorsunuz.

Polisler siyah insanlara karşı değil … siyah insanlar tehlikede değil. IMO. daha fazla beyazın polisler tarafından öldürüldüğü istatistiği ortaya koyuyorlar. Ama sonra ABD’de öldürülecek daha çok beyaz insan olduğunu söylüyorlar, bu yüzden polisler tarafından daha fazla siyahın öldürüldüğünü söylediler. Herkes suç oranını kontrol edebilir mi? Ciddi anlamda.

Her neyse, bu sadece bazı rant oldu. Daha önce bir kase füme. Covid, sahnelenen cinayetleri siktir et ve BLM sikeyim. Beni hiç saçmalamadan yakalamıyorsun.

Post Covid dünya kendini lanet gidebilir. Buna ihtiyacım yok.

“Trump vs Biden” için 7 yanıt

İzmir merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 23-06-2020 02:43:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir