Trump Wuhan Biden’ı denedi

Bence Trump, tartışmaya gittiğinde Covid’in olduğunu biliyordu çünkü Biden’ın da almasını istiyordu.

1. Hope Hicks’in tartışmadan önce olduğunu bildiklerini itiraf ediyorlar, ancak uçağa binmesine izin verdiler.

2. Trump sözde her gün test ediliyor ama tartışmanın ertesi günü semptomatik olarak uyandı. Bu, günlerdir pozitif test etmesi gerektiği anlamına gelir.

3. Tartışma, kozların kesintiye uğraması nedeniyle bir tren kazasıydı. Ama zirvede miydi? Hayır tartışıyorum. Oraya getirdiğinden çok daha fazla tavır getirebilir. Söyleyemezsin çünkü hasta olduğunda bile en iyi konuşmacıdır. Hiçbiri, sanki kendini havaya kaldırmış gibi hareket etmiyor! Kozun geçmesine izin vermek için pek çok fırsat vardı. Palyaço gibi mi? Hayır sen bir palyaçosun. Bu ne kadar zor?

4. Saçı ve makyajı her zamankinden daha kötüydü. Sanki hastalığını gizlemek için fazladan bir katmanı varmış gibi.

5. Wuhan’dan bahsetmekle anladığım teori, Çin’in virüsü dışarı çıkması için sakladığı ve ekonomik zararın sadece Çin’e değil, herkese olacağı. Bu, Çin’e eşit şartlar sağlayacak bir oyun alanı sağlayacaktır.

Şimdi bunun doğru olup olmadığını bilmiyorum. Böyle düşünmek için bir nedenim yok. Doğru olsa bile, pandemi ekibinin gözlemlemek ve rapor vermek için orada olmaması koz üzerine. Çin’in bize bunun ne kadar kötü olduğunu söylemesine asla ihtiyacımız olmadı çünkü orada kendimiz görmek için olmalıydık.

Ama eğer Trump kendisinde veya ekibinde virüse sahip olduğunu bilseydi ve onu tartışmaya götürseydi, amaç Biden’ı oyun alanını düzleştirmek için enfekte etmek olabilir miydi? Ben öyle düşünüyorum.

Ted konuşmama katıldığınız için teşekkür ederim.

“Trump Wuhan Biden’ı denedi” üzerine 25 yorum

1. Bingöl merkezden ben Emine. Selam sayfanız cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 03-10-2020 05:51:18

2. Iğdır merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 03-10-2020 11:54:26

3. Kocaeli merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 03-10-2020 12:26:37

4. Nevşehir merkezden ben gaye. Selam web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler 03-10-2020 13:07:36

5. Kütahya merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 03-10-2020 13:12:48

6. Denizli merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız inanılmaz çok iyi, teşekkürler 03-10-2020 13:30:46

7. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz iyi, sağolun 03-10-2020 14:02:04

8. Kütahya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 19-10-2020 05:17:42

9. Kırıkkale dan kimler var. Trump Wuhan Biden’ı denedi . Mrb bu web sitesi inanılmaz mükemmel, tebrikler , mehmet – 187

Yorum yapın