Trump, yaygın sahtekarlık konusunda somut kanıtlara sahip olduğunu iddia ediyor. Yargıtay bunu duymayı reddediyor. Öyleyse neden gerçek kanıtı doğrudan Amerikan halkına göstermiyorsunuz?

Basın konferanslarında Sidney ve Rudy’den kanıtları göstermeleri istendi. Her şeyin mahkemede açığa çıkacağını söylediler. Şimdi, ülkedeki en yüksek mahkeme delillere bakmayı reddediyor.

Yani …. hepsini serbest bırakın. Bize sahip olduğunuz her şeyi gösterin. Bu noktada kaybedecekleri ne var?

Sıkıyönetim, seçimin gerçekten çalındığını kanıtlayamazsa, Trump için iyi bir görünüm olmayacak.

“Trump, yaygın sahtekarlık konusunda somut kanıtlara sahip olduğunu iddia ediyor. Yargıtay bunu duymayı reddediyor. Öyleyse neden gerçek kanıtı doğrudan Amerikan halkına göstermiyorsunuz?” üzerine 22 yorum

1. Iğdır merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 23-12-2020 19:54:30

2. Kastamonu dan kimler var. Trump, yaygın sahtekarlık konusunda somut kanıtlara sahip olduğunu iddia ediyor. Yargıtay bunu duymayı reddediyor. Öyleyse neden gerçek kanıtı doğrudan Amerikan halkına göstermiyorsunuz? . Selam sayfan süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , emin – 41

3. Malatya dan kimler var. Trump, yaygın sahtekarlık konusunda somut kanıtlara sahip olduğunu iddia ediyor. Yargıtay bunu duymayı reddediyor. Öyleyse neden gerçek kanıtı doğrudan Amerikan halkına göstermiyorsunuz? . Merhaba herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 451

4. Bayburt dan kimler var. Trump, yaygın sahtekarlık konusunda somut kanıtlara sahip olduğunu iddia ediyor. Yargıtay bunu duymayı reddediyor. Öyleyse neden gerçek kanıtı doğrudan Amerikan halkına göstermiyorsunuz? . Mrb web sitesi inanki hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 56

5. Bu konu : ” Trump, yaygın sahtekarlık konusunda somut kanıtlara sahip olduğunu iddia ediyor. Yargıtay bunu duymayı reddediyor. Öyleyse neden gerçek kanıtı doğrudan Amerikan halkına göstermiyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 14

6. Bu konu : ” Trump, yaygın sahtekarlık konusunda somut kanıtlara sahip olduğunu iddia ediyor. Yargıtay bunu duymayı reddediyor. Öyleyse neden gerçek kanıtı doğrudan Amerikan halkına göstermiyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 386

7. Bu konu : ” Trump, yaygın sahtekarlık konusunda somut kanıtlara sahip olduğunu iddia ediyor. Yargıtay bunu duymayı reddediyor. Öyleyse neden gerçek kanıtı doğrudan Amerikan halkına göstermiyorsunuz? ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 304

8. Giresun merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan inanki çok güzel, şukuladım 20-01-2021 11:43:16

9. Bu konu : ” Trump, yaygın sahtekarlık konusunda somut kanıtlara sahip olduğunu iddia ediyor. Yargıtay bunu duymayı reddediyor. Öyleyse neden gerçek kanıtı doğrudan Amerikan halkına göstermiyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 342

10. Bu konu : ” Trump, yaygın sahtekarlık konusunda somut kanıtlara sahip olduğunu iddia ediyor. Yargıtay bunu duymayı reddediyor. Öyleyse neden gerçek kanıtı doğrudan Amerikan halkına göstermiyorsunuz? ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 120

11. Bu konu : ” Trump, yaygın sahtekarlık konusunda somut kanıtlara sahip olduğunu iddia ediyor. Yargıtay bunu duymayı reddediyor. Öyleyse neden gerçek kanıtı doğrudan Amerikan halkına göstermiyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 348

12. Ardahan dan kimler var. Trump, yaygın sahtekarlık konusunda somut kanıtlara sahip olduğunu iddia ediyor. Yargıtay bunu duymayı reddediyor. Öyleyse neden gerçek kanıtı doğrudan Amerikan halkına göstermiyorsunuz? . Selamın aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 28

13. Bu konu : ” Trump, yaygın sahtekarlık konusunda somut kanıtlara sahip olduğunu iddia ediyor. Yargıtay bunu duymayı reddediyor. Öyleyse neden gerçek kanıtı doğrudan Amerikan halkına göstermiyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 384

14. Eskişehir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, saolun 15-02-2021 15:02:26

15. Bu konu : ” Trump, yaygın sahtekarlık konusunda somut kanıtlara sahip olduğunu iddia ediyor. Yargıtay bunu duymayı reddediyor. Öyleyse neden gerçek kanıtı doğrudan Amerikan halkına göstermiyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 64

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link