Yani, en çok ‘Q’ya odaklanan bir’ gönderimiz ‘olduğu için – bunun eklemek için iyi bir arkadaş olacağını düşündüm.
Tüm teoriler memnuniyetle karşılanır, burada devam edecek pek bir şey değil – ama belki bir tavşan deliği veya daha fazlası vardır.
(YouTube’un senaryosu).

DJT: Bunun neyi temsil ettiğini biliyor musunuz?

Muhabir: Bize söyleyin efendim

DJT: Sakin olabilir. Fırtına öncesi sessizlik.

Muhabir: İran üzerine IŞİD mi ne? Fırtına nedir ..

DJT: Bu odada dünyanın en büyük askeri insanları var. Sana bunu söyleyeceğim.

Ve harika bir akşam geçireceğiz. Hepinize geldiğiniz için teşekkürler!

Muhabir: Ne Fırtına Sayın Başkan?

DJT: Öğreneceksin.

Ve işte “STORM Yasası”, https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/bill-announcement-010121/ Hangi diyor ki;

1 Ocak 2021 Cuma günü, Cumhurbaşkanı yasayı imzaladı:

S. 3418, “Devam Eden Risk Azaltma Yasası yoluyla Yarını Koruma Yasası” veya “STORM Yasası”, Federal Acil Durum Yönetimi Ajansına, afetlerden ve doğal afetlerden kaynaklanan riskleri azaltmak için tehlike azaltma yardımı sağlamak üzere döner sermayeler kurmaları için eyaletlere büyük harf kullanımı tehlikeler.

Author

24 Comments

1. Giresun dan kimler var. Trump yeni bir Yasa imzaladı – “Fırtına” – 2017’deki açıklamalarıyla ilgili mi? . Mrb bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 282

2. Afyon dan kimler var. Trump yeni bir Yasa imzaladı – “Fırtına” – 2017’deki açıklamalarıyla ilgili mi? . Merhabalar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 424

3. Selamlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, tebrikler

4. Bu konu : ” Trump yeni bir Yasa imzaladı – “Fırtına” – 2017’deki açıklamalarıyla ilgili mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 298

5. Slm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler

6. Tekirdağ dan kimler var. Trump yeni bir Yasa imzaladı – “Fırtına” – 2017’deki açıklamalarıyla ilgili mi? . Slm siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , – 157

7. Kırıkkale merkezden ben ali. Selam web siteniz süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-01-2021 17:49:44

8. Nevşehir dan kimler var. Trump yeni bir Yasa imzaladı – “Fırtına” – 2017’deki açıklamalarıyla ilgili mi? . Selamın aleyküm siteniz vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 237

9. Batman merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 07-02-2021 01:50:17

10. Çanakkale dan kimler var. Trump yeni bir Yasa imzaladı – “Fırtına” – 2017’deki açıklamalarıyla ilgili mi? . Mrb web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 359

11. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 20-02-2021 07:32:09

12. Bu konu : ” Trump yeni bir Yasa imzaladı – “Fırtına” – 2017’deki açıklamalarıyla ilgili mi? ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 385

13. Merhaba web siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

14. Gürbüz Reply

Slm sayfa gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

15. Çorum merkezden ben . Selamlar web siten inanki dikkat çekici, şukuladım 12-03-2021 23:36:23

16. Bu konu : ” Trump yeni bir Yasa imzaladı – “Fırtına” – 2017’deki açıklamalarıyla ilgili mi? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 133

17. Gürbüz Reply

Slm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

18. Şırnak merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 29-03-2021 17:43:07

19. elif yılmaz Reply

Balıkesir dan kimler var. Trump yeni bir Yasa imzaladı – “Fırtına” – 2017’deki açıklamalarıyla ilgili mi? . Merhabalar sayfan inan ki güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 77

20. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi iyi, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link