Trump, yeni norma kimin uyacağını görmek için yemdir.

Sosyal medya vb., Kimin neyi yapacağını ve insanların iletişim kurmak için hangi yolları kullanacağını izlemenin bir yoludur. Hangi yetkililer sadık ya da numara yapıyor. Ve çalışıyor. Bunun önce ırksal gerilimleri içgörü, sonra politik olduğuna inanıyorum, ancak her iki durumda da bizi fethetmek için bölünmüş halde tutmak.

“Trump, yeni norma kimin uyacağını görmek için yemdir.” üzerine 14 yorum

1. Çorum merkezden ben Hasan. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım 12-01-2021 01:13:01

2. Bu konu : ” Trump, yeni norma kimin uyacağını görmek için yemdir. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 22

3. Bu konu : ” Trump, yeni norma kimin uyacağını görmek için yemdir. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 155

4. Bursa merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 12-01-2021 14:53:26

5. Bu konu : ” Trump, yeni norma kimin uyacağını görmek için yemdir. ” çok güzel. Selam web siten valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 127

6. Bu konu : ” Trump, yeni norma kimin uyacağını görmek için yemdir. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 93

7. Bilecik merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız valla dikkat çekici, tebrikler 04-02-2021 23:07:48

8. Bu konu : ” Trump, yeni norma kimin uyacağını görmek için yemdir. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , gaye – 202

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link