ICA1974’ü kullanan Trump’ın önemi nedir? (kozun ele alınması gereken alanları yeniden çizmesine izin verir)

Başkanların fonları kötüye kullanmasını engellemek için yazılmıştı.

AMA aynı zamanda TRUMP’a fon üzerinde oturması için 45 gün verir.

Trump 45 günden önce her şeyin sınıflandırmasını kaldırırsa, o zaman kongrenin% 70’i tutuklanırsa, TRUMP kongre ve harcamalarını kontrol eder.

Bu olacak mı? Şüphe et. Ama ilginç, hiç de az değil.

Author

26 Comments

1. Merhaba siten inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Trump’a bu tasarıyı imzalaması için baskı yapıldığını hissediyorum. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 431

3. Bu konu : ” Trump’a bu tasarıyı imzalaması için baskı yapıldığını hissediyorum. ” çok güzel. Slm siteniz valla hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 271

4. elif yılmaz Reply

Mrb sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

5. Selamlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. Trump’a bu tasarıyı imzalaması için baskı yapıldığını hissediyorum. . Merhabalar siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 104

7. Selam herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, sağolun

8. Bu konu : ” Trump’a bu tasarıyı imzalaması için baskı yapıldığını hissediyorum. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, saolun , Aylin – 441

9. Hatay merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım harbiden çok güzel, face de paylaştım 10-01-2021 11:59:45

10. Bu konu : ” Trump’a bu tasarıyı imzalaması için baskı yapıldığını hissediyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, tebrikler , memo – 102

11. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Selam sayfanız cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-01-2021 22:44:03

12. Merhaba herkese siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

13. Erzurum merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 20-01-2021 09:30:44

14. Bu konu : ” Trump’a bu tasarıyı imzalaması için baskı yapıldığını hissediyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha iyi, saolun , mehmet – 383

15. Rize merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 23-01-2021 03:54:43

16. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, sağolun

17. Siirt dan kimler var. Trump’a bu tasarıyı imzalaması için baskı yapıldığını hissediyorum. . Merhaba herkese web siten inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 130

18. Giresun dan kimler var. Trump’a bu tasarıyı imzalaması için baskı yapıldığını hissediyorum. . selamun aleyküm siten inan ki çok güzel, tebrikler , gaye – 234

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Trump’a bu tasarıyı imzalaması için baskı yapıldığını hissediyorum. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 40

20. Kahramanmaraş dan kimler var. Trump’a bu tasarıyı imzalaması için baskı yapıldığını hissediyorum. . selamun aleyküm web siten valla dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 442

21. Bayburt merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, saolun 06-03-2021 16:13:25

22. Bu konu : ” Trump’a bu tasarıyı imzalaması için baskı yapıldığını hissediyorum. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 433

23. Aksaray dan kimler var. Trump’a bu tasarıyı imzalaması için baskı yapıldığını hissediyorum. . Merhabalar paylaşımın yeminle güzel, linkedinde paylaştım , emin – 237

24. Kars merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 29-03-2021 18:12:09

25. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, şukuladım 01-04-2021 10:43:35

26. Samsun dan kimler var. Trump’a bu tasarıyı imzalaması için baskı yapıldığını hissediyorum. . Selam herkese siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 281

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link