Trump’a yaptıkları yeni bir şey değil, daha önce de oldu, sadece Amerika’da değil.

Kaddafi’ye, Saddam’a ve hatta Esad’a olanlar (Beni yanlış anlamayın, politikacılar aziz değildir) ama hikaye abartılı, uydurma, bu yüzden bu başkanlardan bazıları Hitler’e benzetiliyor.

Açıktır ki bu başkanlar ABD yanlısı değiller, adil olmak gerekirse, Arap Baharı öncesinde Suriye’de kötü bir şey olduğunu, hatta suçları bile hiç duymadım. Güvenli bir yer gibi görünüyordu, hatta birçok turist oraya gitti.

Her neyse, Trump elitlerin aklında olduğundan açıkça farklı bir plana sahipti ve bu yüzden o başkanlarla aynı şekilde muamele gördü, medyada yalanlarla bombardımana tutuldu, destekçileri terörist, politikaları kötü, sadece her türlü saçmalık.

Libya başarısız bir devlettir, eğer bu insanlar buna gerçekten önem verselerdi, işleri düzeltmeye ve yeniden barışçıl hale getirmeye çalışırlardı.

Her şey çok açık, neden kimse bunu görmüyor?

This Post Has 16 Comments

1. Aylin

Eskişehir merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 24-01-2021 11:18:29

2. mehmet

Hatay dan kimler var. Trump’a yaptıkları yeni bir şey değil, daha önce de oldu, sadece Amerika’da değil. . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 208

3. mehmet

merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

4. Hasan

Kahramanmaraş dan kimler var. Trump’a yaptıkları yeni bir şey değil, daha önce de oldu, sadece Amerika’da değil. . Mrb paylaşım harbiden hayran edici, şukuladım , Hasan – 295

5. ali

Bu konu : ” Trump’a yaptıkları yeni bir şey değil, daha önce de oldu, sadece Amerika’da değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok iyi, teşekkürler , ali – 486

6. Anonim

merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

7. ali

Erzincan merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 14-02-2021 13:38:32

8. hatice

Selamlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

9. Anonim

Ordu merkezden ben . Selam herkese paylaşım ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 04-03-2021 17:24:00

10. Anonim

Bu konu : ” Trump’a yaptıkları yeni bir şey değil, daha önce de oldu, sadece Amerika’da değil. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın valla güzel, tebrikler , – 247

11. Emine

merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

12. doruk

Çorum merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 14:16:38

13. ahmet

Tokat merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran edici, tebrikler 23-03-2021 04:47:38

14. Gürbüz

Selam sayfa inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

15. ali

Merhaba web siteniz ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

16. elif yılmaz

Bu konu : ” Trump’a yaptıkları yeni bir şey değil, daha önce de oldu, sadece Amerika’da değil. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 37

Bir cevap yazın