Trumper ve Trumpbook

En başından beri plan buydu 😉

Umarım hepiniz gösterinin tadını çıkarıyorsunuzdur.

Bazıları Gab ve Parler’a gitmek istiyor. Gab, Trump’ı gemiye almaya çalışıyor. Kabul edelim, nereye giderse gitsin, o şirketin bankasında bir milyar + dolar olacak, bu yüzden tabii ki onun gibi bir işadamı kendi işini yapacaktır.

Trumper ve Trumpbook’a katılır mısınız?

“Trumper ve Trumpbook” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” Trumper ve Trumpbook ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , ali – 173

2. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-01-2021 08:11:55

3. Bu konu : ” Trumper ve Trumpbook ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 185

4. Bu konu : ” Trumper ve Trumpbook ” çok güzel. Merhaba siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 455

5. Siirt dan kimler var. Trumper ve Trumpbook . Slm siteniz inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 332

6. Bu konu : ” Trumper ve Trumpbook ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden iyi, facebookta paylaştım , doruk – 497

7. Bu konu : ” Trumper ve Trumpbook ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 499

8. Adıyaman dan kimler var. Trumper ve Trumpbook . Selamlar web siten valla dikkatimi çekti, sağolun , ali – 85

9. Afyon dan kimler var. Trumper ve Trumpbook . Mrb sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 20

10. Kütahya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız vallaha mükemmel, teşekkürler 02-02-2021 06:49:10

11. Afyon dan kimler var. Trumper ve Trumpbook . selamun aleyküm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 379

12. Bu konu : ” Trumper ve Trumpbook ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 313

13. Erzurum merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 27-02-2021 03:42:06

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link