Bu çok zayıf bir savunma. Trump'tan nefret etmiyorum ve senden de nefret etmiyorum. İnsanlar böyle şeyler söylediklerinde “Takım sporu ve nana nana boo boo oynuyorum” diye bağırıyor. Trump hayranı olan arkadaşlarım var ve birbirimizi seviyoruz. Çılgın olmadan şeylere katılmamıza izin verilir. Kablo haberleri bir şey haline geldiğinden, her iki takıma da diğer tarafın kötü olduğu söyleniyor. Bazılarınız bu boku çok sert satın aldınız. Sadece bir takım sporu oynarken “eleştirel düşünürleri” izlemek ilginç. Burada kapalı fikirli tartışmadan başka bir şey yok. Kimse öğrenmek istemiyor.

Author

104 Comments

1. Afyon merkezden ben doruk. Selam paylaşım vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-03-2020 06:03:47

2. Bilecik merkezden ben Aylin. Selamlar web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-03-2020 08:45:38

3. Artvin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, facebookta paylaştım 14-03-2020 19:51:18

4. Artvin merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım 22-03-2020 06:30:54

5. Edirne merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-03-2020 03:26:27

6. Edirne merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 25-03-2020 07:26:02

7. Selamlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Hatay merkezden ben banu. Mrb siteniz vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 28-03-2020 20:27:34

10. Merhabalar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

11. Selam bu web sitesi inan ki hayran edici, face de paylaştım

12. Antalya merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 04-04-2020 11:51:41

13. Rize merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 05-04-2020 22:42:04

14. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler

15. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

16. Çanakkale merkezden ben banu. Slm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 15-04-2020 12:25:13

17. Slm paylaşım vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

18. Denizli merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım 20-04-2020 07:48:51

19. Selam siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

20. Selam web siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

21. Kars merkezden ben ahmet. Slm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 25-04-2020 21:25:43

22. Merhabalar web siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

23. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Ankara merkezden ben Emine. Merhaba web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-05-2020 07:56:02

25. Zonguldak merkezden ben gaye. Merhaba sayfan gerçekten güzel, sağolun 14-05-2020 09:11:49

26. Kayseri merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 31-05-2020 01:12:23

27. Düzce merkezden ben Aylin. Selam siten valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 03-06-2020 18:51:55

28. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

29. Selamın aleyküm sayfan gerçekten dikkat çekici, sağolun

30. Selam herkese paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

31. Ardahan merkezden ben Emine. Slm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 04-07-2020 11:43:32

32. Kocaeli merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-07-2020 08:05:34

33. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 11-07-2020 13:14:33

34. Çankırı merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-07-2020 08:13:14

35. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden mükemmel, saolun

36. Antalya merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 20-07-2020 01:44:23

37. Selamlar siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

38. Selamlar sayfa inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

39. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 05-08-2020 12:31:18

40. elif yılmaz Reply

Selam bu web sitesi ciddiyim iyi, facebookta paylaştım

41. Çorum merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki iyi, teşekkürler 08-08-2020 23:07:31

42. Slm sayfa cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

43. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, saolun

44. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-08-2020 06:44:57

45. Mardin merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz süper ötesi iyi, şukuladım 03-09-2020 17:51:36

46. Van merkezden ben Emine. Mrb web siteniz inanılmaz iyi, şukuladım 10-09-2020 11:57:39

47. Slm siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

48. Merhaba web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

49. Merhaba herkese paylaşımın valla dikkat çekici, tebrikler

50. Kahramanmaraş dan kimler var. Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. . Merhabalar paylaşım süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , gaye – 57

51. Yozgat dan kimler var. Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten iyi, twitter da paylaştım , Emine – 479

52. Diyarbakır merkezden ben memo. Mrb bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, saolun 02-11-2020 17:54:56

53. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. . selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 313

54. Kastamonu merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-11-2020 02:12:34

55. Gümüşhane dan kimler var. Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. . Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 87

56. Bu konu : ” Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 13

57. Düzce merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 26-11-2020 06:35:07

58. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 363

59. Kırklareli dan kimler var. Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. . Selamlar web siten ciddiyim güzel, teşekkürler , ziya – 130

60. Hatay dan kimler var. Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. . Selam herkese siten süper ötesi mükemmel, tebrikler , ali – 104

61. Muş merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın valla hayran edici, tebrikler 15-12-2020 23:05:42

62. Bursa dan kimler var. Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. . Slm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 95

63. Adıyaman dan kimler var. Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. . Selam herkese sayfa inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 40

64. Kars dan kimler var. Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. . Mrb siteniz yeminle çok iyi, sağolun , – 217

65. Ordu dan kimler var. Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. . Selamın aleyküm paylaşımın valla çok iyi, saolun , Hasan – 157

66. Bu konu : ” Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 425

67. Bu konu : ” Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 262

68. Selam herkese web sitesi harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

69. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

70. Tekirdağ merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, şukuladım 31-01-2021 18:49:42

71. Karaman dan kimler var. Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 102

72. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok iyi, teşekkürler

73. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 161

74. Ağrı merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 22-02-2021 08:49:14

75. Muş merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfanız inanki iyi, linkedinde paylaştım 22-02-2021 21:20:28

76. Bu konu : ” Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 495

77. Ağrı dan kimler var. Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. . selamun aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 85

78. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 22-03-2021 01:02:04

79. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 26-03-2021 21:10:58

80. Trabzon dan kimler var. Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 11

81. Bu konu : ” Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha hayran edici, sağolun , ahmet – 480

82. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

83. Bu konu : ” Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 43

84. Gürbüz Reply

Merhaba web siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

85. Bu konu : ” Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 87

86. Bu konu : ” Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 155

87. Bu konu : ” Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika. ” çok güzel. Slm siten yeminle mükemmel, saolun , ahmet – 353

88. Selamlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

89. Yalova merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 19-05-2021 00:15:20

90. Osmaniye merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız harbiden iyi, saolun 09-06-2021 11:34:36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link