Kategoriler
Genel

Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika.

Bu çok zayıf bir savunma. Trump'tan nefret etmiyorum ve senden de nefret etmiyorum. İnsanlar böyle şeyler söylediklerinde “Takım sporu ve nana nana boo boo oynuyorum” diye bağırıyor. Trump hayranı olan arkadaşlarım var ve birbirimizi seviyoruz. Çılgın olmadan şeylere katılmamıza izin verilir. Kablo haberleri bir şey haline geldiğinden, her iki takıma da diğer tarafın kötü olduğu söyleniyor. Bazılarınız bu boku çok sert satın aldınız. Sadece bir takım sporu oynarken “eleştirel düşünürleri” izlemek ilginç. Burada kapalı fikirli tartışmadan başka bir şey yok. Kimse öğrenmek istemiyor.

“Trump'ı eleştirirseniz, görünüşe göre TDS ve portakallı adam olarak adlandırılan bir akıl hastalığınız var. Ama başka bir politikacıyı tam anlamıyla eleştirirseniz, bu harika.” için 13 yanıt

Afyon merkezden ben doruk. Selam paylaşım vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-03-2020 06:03:47

Bilecik merkezden ben Aylin. Selamlar web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-03-2020 08:45:38

Artvin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, facebookta paylaştım 14-03-2020 19:51:18

Artvin merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım 22-03-2020 06:30:54

Edirne merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-03-2020 03:26:27

Edirne merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 25-03-2020 07:26:02

Hatay merkezden ben banu. Mrb siteniz vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 28-03-2020 20:27:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir