Kategoriler
Genel

Trump'ı yenmek için ekonomiyi çökertmek

Coronavirus'un, Trump yönetiminden nefret eden hükümeti olan bir ülkede Çin'de başlaması çok garip. Bunun 2020'de gerçekleşiyor. Yavaş ama emin adımlarla ekonominin önemli sektörlerini eziyor. Başkan Trump’ın bu yılki en güçlü satış konuşlarından birinin Amerikan ekonomisini nasıl geliştirdiğini hepimiz biliyoruz. Demokratlar, Trump'ın düşmesi ve bağımsız oyu kaybetmesi için nasıl ekonomik bir kriz beklediklerini açıkça anlattılar. Ayrıca panik aşırı şişiriliyor ve MSM ölüm sayımlarında ve kıyamet tarzında korku değiştiren insanlar. Bana neredeyse uydurulmuş gibi geliyor.

“Trump'ı yenmek için ekonomiyi çökertmek” için 19 yanıt

Yalova merkezden ben gaye. Merhabalar siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım 26-03-2020 13:38:25

Adana merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, saolun 26-03-2020 21:35:45

Çorum merkezden ben Emine. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 28-03-2020 08:59:36

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 29-03-2020 05:51:17

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan cidden dikkat çekici, saolun 04-04-2020 05:06:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir