Trump ekibi: Hepinizi, 301 tanığı sorgulayan uzun karanlık gölün içine sürüklemek istiyorum, bu sizi gerçekle uğraşmak yerine zamanınızı ve ruhunuzu bu duruşmaya adamıştır. Son zamanlarda mahkumiyetiniz nasıl? Hâlâ suçlamak istiyor musun?

Senato: Trump İhlal Edildi.

Author

38 Comments

1. Kocaeli dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . Selam siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 130

2. Bursa dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . Slm sayfa vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , gaye – 217

3. Slm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım

4. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 67

5. Aksaray dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 195

6. Sakarya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 22:40:26

7. Gürbüz Reply

İzmir dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . selam arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 254

8. selam arkadaşlar siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

9. Afyon dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . Merhabalar paylaşımınız cidden iyi, linkedinde paylaştım , ali – 181

10. Gürbüz Reply

Kayseri merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi gerçekten güzel, tebrikler 28-02-2021 10:32:09

11. Rize dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . Merhaba paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 20

12. Sakarya dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . Selam sayfan cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 208

13. Gaziantep dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . Selamlar web sitesi inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 325

14. Osmaniye merkezden ben . Merhaba siteniz ciddiyim çok güzel, teşekkürler 21-03-2021 03:28:10

15. Selam herkese sayfanız valla mükemmel, face de paylaştım

16. Mardin merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 31-03-2021 10:54:13

17. elif yılmaz Reply

Şırnak dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 191

18. Merhabalar sayfanız inanki iyi, facebookta paylaştım

19. Kırşehir dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . Selamlar web siten gerçekten çok iyi, şukuladım , banu – 102

20. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 29-04-2021 06:15:16

21. Bu konu : ” Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 292

22. Ankara merkezden ben Hasan. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 07-05-2021 21:32:12

23. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım inan ki hayran bıraktı, tebrikler

24. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-05-2021 17:19:38

25. Sakarya merkezden ben ahmet. Merhabalar siten yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-06-2021 01:51:37

26. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım

27. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

28. Şanlıurfa dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . Merhabalar paylaşımın valla çok iyi, face de paylaştım , ziya – 25

29. Balıkesir dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . selamun aleyküm web siteniz cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 8

30. Merhaba herkese paylaşım vallaha mükemmel, teraziye tıkladım

31. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

32. Bu konu : ” Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 435

33. Bu konu : ” Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten hayran bıraktı, sağolun , ali – 494

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 208

35. Bu konu : ” Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 496

36. Sakarya dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . Selam herkese sayfa vallaha mükemmel, sağolun , doruk – 342

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link