Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma

Trump ekibi: Hepinizi, 301 tanığı sorgulayan uzun karanlık gölün içine sürüklemek istiyorum, bu sizi gerçekle uğraşmak yerine zamanınızı ve ruhunuzu bu duruşmaya adamıştır. Son zamanlarda mahkumiyetiniz nasıl? Hâlâ suçlamak istiyor musun?

Senato: Trump İhlal Edildi.

“Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma” üzerine 11 yorum

1. Kocaeli dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . Selam siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 130

2. Bursa dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . Slm sayfa vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , gaye – 217

3. Kars dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 67

4. Aksaray dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 195

5. Sakarya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 22:40:26

6. İzmir dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . selam arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 254

7. Afyon dan kimler var. Trump’ın beraat için takım stratejisi: Yıpratma . Merhabalar paylaşımınız cidden iyi, linkedinde paylaştım , ali – 181

8. Kayseri merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi gerçekten güzel, tebrikler 28-02-2021 10:32:09

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link