Kategoriler
Genel

Trump’ın Bill Clinton bombalamasında sessiz kaldığından şüphelenen var mı?

Clinton’la ilgilenme takıntıları göz önüne alındığında, onun veya ekibinin her şeyin üzerinde olacağını düşünürdünüz. Ayrıca Dershowitz ve Acosta ile yakın ilişkisi göz önüne alındığında, adın belgede olduğunu bilmiyorsa şaşırırdım …

Clinton tarafından da adlandırılan arkadaşlarını korumaya çalışıp çalışmadığını ya da bir sonraki adı alması durumunda Epstein tanıklarını görmezden gelmek sizin için en iyisi olup olmadığını merak ediyor mu?

Maxwell davası ısınmaya başladığında (ve onu iyi dilediğinden sonra) “hey demokrasiyi ortadan kaldırmaya ne dersin” tweet’inin zamanlaması da bir saptırma gibi kokuyor.

“Trump’ın Bill Clinton bombalamasında sessiz kaldığından şüphelenen var mı?” için 5 yanıt

Sakarya merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 31-07-2020 17:38:26

Denizli merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-08-2020 07:00:10

Çankırı merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-08-2020 21:16:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir