Tahminim MMS’e (Master Mineral Solution) atıfta bulunuyordu. Sacha Stone’un Jim Humble ile yaptığı bu son ve düşündürücü röportajına bir göz atın: https://youtu.be/vcTnM2jsAUg

MSM kesinlikle “içme suyu” kullanımını en etkili şekilde ortaya çıkardı ..

Günün sorusu … kaçınız antibiyotik, ilaç ve radyasyon almadan önce bu ‘ağartıcıyı’ ilk tedavi olarak almayı düşünür?

Author

77 Comments

1. Giresun merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki iyi, face de paylaştım 25-09-2020 01:20:44

2. Hakkari merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız vallaha mükemmel, şukuladım 25-09-2020 06:40:13

3. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

4. Bolu merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız inanki hayran edici, teşekkürler 25-09-2020 07:00:01

5. Isparta merkezden ben doruk. Mrb web siten gerçekten mükemmel, sağolun 02-10-2020 09:08:56

6. Sinop merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:33

7. Selamlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

8. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Zonguldak merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 02-10-2020 12:29:34

10. Denizli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 04-10-2020 16:46:53

11. Selamlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

12. Karabük dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhabalar web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 239

13. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 349

14. Tunceli dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhaba paylaşım inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 286

15. Denizli dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Selamlar web siteniz ciddiyim hayran edici, şukuladım , ahmet – 297

16. Diyarbakır dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhabalar web siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 135

17. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 472

18. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 215

19. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhaba web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 428

20. Sivas dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım , ali – 99

21. Van dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhaba herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 190

22. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 143

23. Manisa dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Selamın aleyküm web siteniz inan ki iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 348

24. Merhaba sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 66

26. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, saolun , ziya – 326

27. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 279

28. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . selamun aleyküm paylaşım harbiden çok iyi, saolun , elif yılmaz – 364

29. Ağrı dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Selamlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 466

30. Bartın dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 461

31. Gürbüz Reply

Kocaeli dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Slm siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 329

32. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 400

33. Tekirdağ dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhabalar web siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 364

34. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 435

35. Amasya merkezden ben ziya. Merhabalar siten vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 12-01-2021 00:36:12

36. Trabzon dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 13

37. Selamın aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

38. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 34

39. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 378

40. Slm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

41. Amasya dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . selamun aleyküm sayfa cidden güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 97

42. Selam herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

43. selamun aleyküm web siteniz inanki hayran edici, twitter da paylaştım

44. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar sayfa inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 235

45. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 373

46. Karabük merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-03-2021 03:40:59

47. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 120

48. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Kırklareli merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz cidden çok güzel, face de paylaştım 21-03-2021 07:01:21

50. Sakarya dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhaba paylaşımın vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 67

51. Gümüşhane merkezden ben memo. Selam web sitesi cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-03-2021 12:36:32

52. Elazığ dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhabalar siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 136

53. Muş merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 12-04-2021 07:33:21

54. Ağrı merkezden ben ali. Selam web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 13-04-2021 11:19:58

55. Malatya merkezden ben . Slm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 17-04-2021 17:48:06

56. Gümüşhane merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 18-04-2021 22:55:14

57. Aksaray dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 426

58. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız valla iyi, tebrikler

59. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 118

60. selamun aleyküm web siten cidden mükemmel, twitter da paylaştım

61. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 304

62. Mersin dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhaba sayfa inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , – 264

63. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

64. Ordu dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Selam web siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 123

65. Mardin merkezden ben Hasan. Mrb sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 07-05-2021 03:12:44

66. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Slm sayfan valla hayran bıraktı, sağolun , emin – 495

67. Kırıkkale merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-05-2021 16:04:24

68. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . selamun aleyküm sayfan inanki iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 443

69. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 66

70. Malatya dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Selam sayfan inanılmaz dikkat çekici, sağolun , gaye – 191

71. Ağrı merkezden ben emin. Selamlar paylaşımınız inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-05-2021 02:06:24

72. Yozgat merkezden ben Aylin. Slm sayfa harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 27-05-2021 01:36:06

73. Ankara merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 03-06-2021 16:26:11

74. Rize merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-06-2021 04:28:45

75. Bayburt dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Mrb web siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 144

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link