Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz?

Tahminim MMS’e (Master Mineral Solution) atıfta bulunuyordu. Sacha Stone’un Jim Humble ile yaptığı bu son ve düşündürücü röportajına bir göz atın: https://youtu.be/vcTnM2jsAUg

MSM kesinlikle “içme suyu” kullanımını en etkili şekilde ortaya çıkardı ..

Günün sorusu … kaçınız antibiyotik, ilaç ve radyasyon almadan önce bu ‘ağartıcıyı’ ilk tedavi olarak almayı düşünür?

“Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz?” üzerine 46 yorum

1. Giresun merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki iyi, face de paylaştım 25-09-2020 01:20:44

2. Sinop merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:33

3. Zonguldak merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 02-10-2020 12:29:34

4. Denizli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 04-10-2020 16:46:53

5. Karabük dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhabalar web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 239

6. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 349

7. Tunceli dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhaba paylaşım inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 286

8. Denizli dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Selamlar web siteniz ciddiyim hayran edici, şukuladım , ahmet – 297

9. Diyarbakır dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhabalar web siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 135

10. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 472

11. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 215

12. Ağrı dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhaba web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 428

13. Sivas dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım , ali – 99

14. Van dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhaba herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 190

15. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 143

16. Manisa dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Selamın aleyküm web siteniz inan ki iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 348

17. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 66

18. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, saolun , ziya – 326

19. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 279

20. Trabzon dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . selamun aleyküm paylaşım harbiden çok iyi, saolun , elif yılmaz – 364

21. Ağrı dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Selamlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 466

22. Bartın dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 461

23. Kocaeli dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Slm siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 329

24. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 400

25. Tekirdağ dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhabalar web siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 364

26. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 435

27. Amasya merkezden ben ziya. Merhabalar siten vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 12-01-2021 00:36:12

28. Trabzon dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 13

29. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 34

30. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 378

31. Amasya dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . selamun aleyküm sayfa cidden güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 97

32. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar sayfa inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 235

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link