Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz?

Tahminim MMS’e (Master Mineral Solution) atıfta bulunuyordu. Sacha Stone’un Jim Humble ile yaptığı bu son ve düşündürücü röportajına bir göz atın: https://youtu.be/vcTnM2jsAUg

MSM kesinlikle “içme suyu” kullanımını en etkili şekilde ortaya çıkardı ..

Günün sorusu … kaçınız antibiyotik, ilaç ve radyasyon almadan önce bu ‘ağartıcıyı’ ilk tedavi olarak almayı düşünür?

“Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz?” üzerine 17 yorum

1. Giresun merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki iyi, face de paylaştım 25-09-2020 01:20:44

2. Sinop merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:33

3. Zonguldak merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 02-10-2020 12:29:34

4. Denizli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 04-10-2020 16:46:53

5. Karabük dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhabalar web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 239

6. Bu konu : ” Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 349

7. Tunceli dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhaba paylaşım inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 286

8. Denizli dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Selamlar web siteniz ciddiyim hayran edici, şukuladım , ahmet – 297

9. Diyarbakır dan kimler var. Trump’ın covid için çamaşır suyu içmeyi tavsiye etmekle suçlandığı zamanı hatırlıyor musunuz? . Merhabalar web siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 135

Yorum yapın