Trump’ın Covid için pozitif test etmesi A) yeniden seçilme hilesi ve B) daha fazla kilitlenme ve aşı gibi artan Covid karşıtı önlemlerin uğursuz bir işareti

Trump korkunç bir tartışma yaşadı. Amfetaminlere o kadar kapılmıştı ki çılgın bir pislik ve bir zorba gibi çıktı. İnsanlara Covid’e sahip olduğunu söylemek, bazı seçmenlerin ona üzülmesine ve tartışmalarda ne kadar zorba olduğunu unutmasına neden olacaktır.

Gelecek şeylerin uğursuz bir işareti açısından umarım yanılıyorum ama bu “şimdi Covid konusunda çok ciddiye almalıyız çünkü ABD Başkanı bile buna sahip” anlamına gelebilir. Bu, büyük kilitlenme ve zorunlu aşılar anlamına gelebilir. Covid’in bir aldatmaca olduğuna inanan ve aşılara ve kilitlenmelere karşı çıkan insanların çoğu, koz’a güvendikleri için artık bunları destekleyecek.

“Trump’ın Covid için pozitif test etmesi A) yeniden seçilme hilesi ve B) daha fazla kilitlenme ve aşı gibi artan Covid karşıtı önlemlerin uğursuz bir işareti” üzerine 19 yorum

1. Düzce merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 02-10-2020 18:27:10

2. Çorum merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 02-10-2020 22:39:45

3. Çankırı merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa vallaha iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 23:10:13

4. Trabzon merkezden ben Gürbüz. Selam sayfa inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 23:19:41

5. Tekirdağ merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 02-10-2020 23:26:48

6. Konya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 02-10-2020 23:30:05

7. Bu konu : ” Trump’ın Covid için pozitif test etmesi A) yeniden seçilme hilesi ve B) daha fazla kilitlenme ve aşı gibi artan Covid karşıtı önlemlerin uğursuz bir işareti ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , – 407

8. Kocaeli merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 19-10-2020 00:04:34

9. Bu konu : ” Trump’ın Covid için pozitif test etmesi A) yeniden seçilme hilesi ve B) daha fazla kilitlenme ve aşı gibi artan Covid karşıtı önlemlerin uğursuz bir işareti ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 5

10. Mardin merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten inanki çok güzel, tebrikler 20-10-2020 23:09:50

11. Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 21-10-2020 23:13:47

12. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhaba web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun 28-10-2020 03:24:04

13. Afyon dan kimler var. Trump’ın Covid için pozitif test etmesi A) yeniden seçilme hilesi ve B) daha fazla kilitlenme ve aşı gibi artan Covid karşıtı önlemlerin uğursuz bir işareti . Merhaba sayfanız harbiden mükemmel, tebrikler , ali – 36

Yorum yapın