Trump’ın doktoru Dr. Conley, Trump’ın son negatif COVID-19 testinin ne zaman olduğunu söylemeyecek ve “geriye gitmek istemediğini” söylüyor. Trump ve ekibi, tartışmadan önce test edilmek için çok geç geldi ve “onur sistemine” girmesine izin verildi. Biden’ı enfekte etme niyetinde pozitif olduğunu biliyor muydu?

Trump ve ekibi, test edilmek için çok geç kalırlarsa girişlerine izin verileceğini biliyor muydu? Trump hasta olduğunu bilseydi, Biden’a bulaştırarak kaybedecek hiçbir şeyi yoktu ve bunu yaparak kazanacağı her şeyi vardı.

Öncelikle hastalık rakibini öldürebilir. Aksi takdirde, Biden, tıpkı Trump’ın yakında olacağını bildiği gibi, seçim kampanyasından çekildi. Trump, 90 dakika boyunca çığlık atan kişi olsa da onu Biden’dan yakaladığını iddia edecekti.

Bu, Başkan Trump’ın yapacağı bir şeyin ötesinde mi? Çok emin değilim. Görevden ayrıldığında New York dışında kendisini affedemeyeceği suçlamalarıyla karşı karşıya. Seçimden önceki bu son günlerde Trump’ı gördüğümde, iktidarda kalmaya çalışan çaresiz bir adam görüyorum.

DÜZENLEME: İsa Mesih bu denizaltı kesinlikle r / The_Donald’ın evi oldu. Utanç verici.

“Trump’ın doktoru Dr. Conley, Trump’ın son negatif COVID-19 testinin ne zaman olduğunu söylemeyecek ve “geriye gitmek istemediğini” söylüyor. Trump ve ekibi, tartışmadan önce test edilmek için çok geç geldi ve “onur sistemine” girmesine izin verildi. Biden’ı enfekte etme niyetinde pozitif olduğunu biliyor muydu?” üzerine 9 yorum

1. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, teşekkürler 06-10-2020 01:33:00

2. Diyarbakır merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-10-2020 02:22:49

3. Kırklareli merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten valla hayran edici, facebookta paylaştım 06-10-2020 07:50:30

4. Isparta dan kimler var. Trump’ın doktoru Dr. Conley, Trump’ın son negatif COVID-19 testinin ne zaman olduğunu söylemeyecek ve “geriye gitmek istemediğini” söylüyor. Trump ve ekibi, tartışmadan önce test edilmek için çok geç geldi ve “onur sistemine” girmesine izin verildi. Biden’ı enfekte etme niyetinde pozitif olduğunu biliyor muydu? . selam arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, saolun , mehmet – 64

5. Bu konu : ” Trump’ın doktoru Dr. Conley, Trump’ın son negatif COVID-19 testinin ne zaman olduğunu söylemeyecek ve “geriye gitmek istemediğini” söylüyor. Trump ve ekibi, tartışmadan önce test edilmek için çok geç geldi ve “onur sistemine” girmesine izin verildi. Biden’ı enfekte etme niyetinde pozitif olduğunu biliyor muydu? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 154

6. Diyarbakır dan kimler var. Trump’ın doktoru Dr. Conley, Trump’ın son negatif COVID-19 testinin ne zaman olduğunu söylemeyecek ve “geriye gitmek istemediğini” söylüyor. Trump ve ekibi, tartışmadan önce test edilmek için çok geç geldi ve “onur sistemine” girmesine izin verildi. Biden’ı enfekte etme niyetinde pozitif olduğunu biliyor muydu? . Selamlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, şukuladım , hatice – 10

Yorum yapın