Son birkaç gündür, sallanamayacağım kadar çılgın bir fikrim vardı. Tuhaf, tuhaf görünüyor ama garip bir şekilde ona attığım her gerçeğe uyuyor.

Bir an için, bir aşının özellikleri hakkında düşünün. Gelecekte aynı hastalığa karşı koruma sağlayan antikorlar üretmek için tasarlanmış, mikropun zayıflamış bir şeklidir.

Zayıflamış mikrop olarak koz:

Trump siyasi platformda göründüğü andan itibaren her ana akım kaynağı şiddetle ona karşıydı. Her kuruluş politikacı onu ulus için bir tehdit olarak tanımladı ve işaretledi. Bir hedefti, tüm anlatı silahlarının odağıydı ve hangi amaçla? Olduğu kitlelerde zihniyeti geliştirmek mikrop. Savaşılması gereken bir hastalık.

Fakat bu palyaço figürü faşizmin varsayılan taşıyıcısı olabilir mi? Faşizm gerçekten hedef olsaydı, daha güçlü, daha akıllı, daha kararlı, daha acımasız bir kişi işe daha uygun olmaz mıydı? Evet. Fakat faşizmi kurmak asla amaç değildi. Aksine amaç gelecekte buna karşı korunmaktı. Bu mumyanın faşistini kitleleri ortaya koyarak, Devletleri ona karşı ve faşizme karşı birleştirmeyi umuyorlardı.

Zayıf mikrop antikorlar tarafından yenilecek ve konakçı öncekinden daha güçlü olacaktır

Ve bir ölçüde de işe yaradı. Bütün sol ona karşı birleşti ve kaybedecekti ve faşizm sonsuza dek kaybedecekti … Sadece küçük bir ayrıntıyı gözden kaçırdılar. Ahlaki temellerimiz ve sosyal temellerimiz zaten zayıftı.

Et çürümüştü ve ev sahibi hastaydı.

2016 Amerika, Amerikan Rüyası’nın zirvesi olan 80’lerin Amerika’sı değildi. Şimdi, zayıflamış bir mikrop zayıflamış bir vücuda girdiğinde ne olur? Vücut onu savuşturmak ve daha güçlü olmak için hayatta kalmak için yeterince güçlü mü? Yoksa yenilebilir mi? Cevap 9 Kasım’da geldi.

Mikrop konakçı tüketmişti.

Şimdi planın ne olduğunu bilmiyorum. Trump kaybetmiş olsaydı ne olurdu bilmiyorum. Ancak 2016-2020’nin sorumluların senaryosunda olmadığını biliyorum.

Author

93 Comments

1. Selam herkese web siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Erzurum merkezden ben gaye. Mrb siteniz vallaha mükemmel, saolun 21-06-2020 13:46:18

3. Selamın aleyküm sayfan cidden iyi, twitter da paylaştım

4. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

5. İstanbul merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan inan ki mükemmel, saolun 30-06-2020 01:50:41

6. Şırnak merkezden ben Emine. Mrb sayfa süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-07-2020 09:53:26

7. Tekirdağ merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 12-07-2020 22:35:52

8. selamun aleyküm sayfa gerçekten güzel, twitter da paylaştım

9. İzmir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, face de paylaştım 16-07-2020 14:01:11

10. elif yılmaz Reply

Selam siten valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Merhabalar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

12. Slm paylaşımın inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

13. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

14. Çanakkale merkezden ben mehmet. Selam siten inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-08-2020 05:36:42

15. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz iyi, twitter da paylaştım

16. İstanbul merkezden ben ahmet. Slm sayfa inanılmaz çok iyi, teşekkürler 27-08-2020 18:55:55

17. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

18. Amasya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 14-09-2020 05:31:45

19. Samsun merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, sağolun 19-09-2020 02:59:03

20. Ankara merkezden ben ahmet. Slm paylaşım inanki mükemmel, sağolun 19-09-2020 09:07:09

21. Selamlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

22. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:26:46

23. Batman merkezden ben banu. Selamlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, tebrikler 11-10-2020 10:52:35

24. Merhaba herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

25. Slm paylaşımınız gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

26. selamun aleyküm paylaşım vallaha iyi, linkedinde paylaştım

27. Hatay dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . Slm siten yeminle güzel, teşekkürler , Hasan – 257

28. Bu konu : ” Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 296

29. Eskişehir dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . Mrb siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 351

30. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

31. Denizli dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . Merhaba herkese siten yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 281

32. Çorum dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . Merhabalar sayfa yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 80

33. Osmaniye merkezden ben memo. Merhaba herkese siten yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-12-2020 01:52:42

34. selam arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

35. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 489

36. Bilecik merkezden ben hatice. Mrb web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 22-12-2020 15:42:45

37. Zonguldak dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . Selam web siten harbiden çok güzel, şukuladım , ali – 123

38. Merhaba herkese siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Eskişehir dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun , banu – 459

40. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşım harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Gürbüz Reply

Manisa merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 21-01-2021 20:53:20

42. Hatay dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 432

43. Bu konu : ” Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 471

44. Bayburt merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-02-2021 00:26:19

45. Slm paylaşımın gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

46. Mrb bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

47. Kayseri merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa süper ötesi güzel, teşekkürler 25-03-2021 15:26:24

48. Kırıkkale dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . Selam siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 207

49. elif yılmaz Reply

Balıkesir dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . Selam herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 164

50. Kilis merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 09-04-2021 21:39:55

51. Bu konu : ” Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 285

52. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siten valla çok iyi, saolun

53. Sakarya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden mükemmel, teşekkürler 28-04-2021 10:46:39

54. Osmaniye merkezden ben . Selam sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2021 10:41:04

55. Bayburt dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . Merhabalar sayfa inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 150

56. Elazığ merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-05-2021 06:12:36

57. Çanakkale merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkat çekici, face de paylaştım 02-05-2021 12:15:27

58. Bu konu : ” Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hayran edici, sağolun , ahmet – 448

59. Artvin merkezden ben banu. Mrb siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 05:17:09

60. Yalova merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 08-05-2021 04:29:36

61. Kütahya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 08-05-2021 05:01:57

62. Kahramanmaraş dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . Merhabalar paylaşımınız inan ki güzel, sağolun , emin – 400

63. Bingöl dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 487

64. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 26-05-2021 16:51:44

65. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Slm web siten yeminle güzel, teşekkürler 27-05-2021 04:33:54

66. Bu konu : ” Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , banu – 248

67. Bu konu : ” Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 311

68. Sinop merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siten vallaha iyi, teşekkürler 02-06-2021 22:48:18

69. Amasya dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . Mrb siten süper ötesi güzel, sağolun , – 187

70. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz cidden hayran edici, sağolun 07-06-2021 19:26:58

71. Merhaba paylaşım cidden hoşuma gitti, teşekkürler

72. Hakkari merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın cidden çok güzel, teşekkürler 18-06-2021 02:56:51

73. Bu konu : ” Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 123

74. Bu konu : ” Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 147

75. Kilis dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . selamun aleyküm sayfanız inanki hayran edici, tebrikler , mehmet – 207

76. Bu konu : ” Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle hayran edici, teşekkürler , Aylin – 420

77. Bu konu : ” Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten güzel, teşekkürler , memo – 47

78. Manisa dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . Merhaba herkese paylaşımınız cidden mükemmel, şukuladım , mehmet – 280

79. Bitlis merkezden ben ali. Slm bu web sitesi vallaha mükemmel, şukuladım 10-07-2021 06:29:29

80. Bayburt merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran edici, şukuladım 14-07-2021 12:33:43

81. Bu konu : ” Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , banu – 46

82. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

83. Trabzon dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . Mrb sayfanız gerçekten çok iyi, saolun , doruk – 330

84. Kocaeli dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . merhaba arkadaşlar sayfan cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 495

85. Yozgat dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . selamun aleyküm siteniz inanki çok iyi, sağolun , Gürbüz – 99

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link