Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti.

Son birkaç gündür, sallanamayacağım kadar çılgın bir fikrim vardı. Tuhaf, tuhaf görünüyor ama garip bir şekilde ona attığım her gerçeğe uyuyor.

Bir an için, bir aşının özellikleri hakkında düşünün. Gelecekte aynı hastalığa karşı koruma sağlayan antikorlar üretmek için tasarlanmış, mikropun zayıflamış bir şeklidir.

Zayıflamış mikrop olarak koz:

Trump siyasi platformda göründüğü andan itibaren her ana akım kaynağı şiddetle ona karşıydı. Her kuruluş politikacı onu ulus için bir tehdit olarak tanımladı ve işaretledi. Bir hedefti, tüm anlatı silahlarının odağıydı ve hangi amaçla? Olduğu kitlelerde zihniyeti geliştirmek mikrop. Savaşılması gereken bir hastalık.

Fakat bu palyaço figürü faşizmin varsayılan taşıyıcısı olabilir mi? Faşizm gerçekten hedef olsaydı, daha güçlü, daha akıllı, daha kararlı, daha acımasız bir kişi işe daha uygun olmaz mıydı? Evet. Fakat faşizmi kurmak asla amaç değildi. Aksine amaç gelecekte buna karşı korunmaktı. Bu mumyanın faşistini kitleleri ortaya koyarak, Devletleri ona karşı ve faşizme karşı birleştirmeyi umuyorlardı.

Zayıf mikrop antikorlar tarafından yenilecek ve konakçı öncekinden daha güçlü olacaktır

Ve bir ölçüde de işe yaradı. Bütün sol ona karşı birleşti ve kaybedecekti ve faşizm sonsuza dek kaybedecekti … Sadece küçük bir ayrıntıyı gözden kaçırdılar. Ahlaki temellerimiz ve sosyal temellerimiz zaten zayıftı.

Et çürümüştü ve ev sahibi hastaydı.

2016 Amerika, Amerikan Rüyası’nın zirvesi olan 80’lerin Amerika’sı değildi. Şimdi, zayıflamış bir mikrop zayıflamış bir vücuda girdiğinde ne olur? Vücut onu savuşturmak ve daha güçlü olmak için hayatta kalmak için yeterince güçlü mü? Yoksa yenilebilir mi? Cevap 9 Kasım’da geldi.

Mikrop konakçı tüketmişti.

Şimdi planın ne olduğunu bilmiyorum. Trump kaybetmiş olsaydı ne olurdu bilmiyorum. Ancak 2016-2020’nin sorumluların senaryosunda olmadığını biliyorum.

“Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti.” üzerine 38 yorum

1. Şırnak merkezden ben Emine. Mrb sayfa süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-07-2020 09:53:26

2. Tekirdağ merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 12-07-2020 22:35:52

3. İzmir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, face de paylaştım 16-07-2020 14:01:11

4. Çanakkale merkezden ben mehmet. Selam siten inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-08-2020 05:36:42

5. Amasya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 14-09-2020 05:31:45

6. Samsun merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, sağolun 19-09-2020 02:59:03

7. Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:26:46

8. Batman merkezden ben banu. Selamlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, tebrikler 11-10-2020 10:52:35

9. Hatay dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . Slm siten yeminle güzel, teşekkürler , Hasan – 257

10. Bu konu : ” Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 296

11. Eskişehir dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . Mrb siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 351

12. Denizli dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . Merhaba herkese siten yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 281

13. Çorum dan kimler var. Trump’ın Faşizme karşı bir ‘aşı’ olması gerekiyordu. Sadece yanlış gitti. . Merhabalar sayfa yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 80

Yorum yapın