Bu bir aldatmaca. Demokratlar gerçekten kozdan nefret etmiyor. En azından sistemin kuklası olduğunu bilirlerse bilmiyorlar. Ve eğer söylenmediyse ve bunu çözmediyse aptal olduklarını. Yani toplum içinde birbirlerinden nefret ediyormuş gibi davranırlar. Kapalı kapılar ardında gülüyorlar çünkü onlara pek çok insanın inanması komik.

Yani tüm suçlama meselesi sadece bir tiyatro. Trump, seçkinlerin bir kuklasıdır. Hakkı bir iç savaşa yönlendirmek için onu kullanmak istiyorlar. Böylece yabancı asker göndermek için bir mazeretleri var. Sola biden ile yön veriyorlar (çoğu ondan vazgeçmiş olsa da) ve muhtemelen sonunda biden aşağı indiğinde kamala harris. Ve kozla sağa yönelirler. Ve onları kuron saçmalıklarıyla sahte anlatılar ve tavşan deliklerine yönlendirin.

Qannon dezenformasyondur. Bunu ilk duyduğumdan beri biliyorum. Yani onu satın alan kişi aptaldır. Demek ki, en büyük suçlama tiyatrodaydı. Trump’a zulmetmeye çalışacaklar (onun durumunda, onlardan biri olduğu için ona zulmediyormuş gibi yapacaklar) ve koz destekçileri olacaklar. Ve koz taraftarlarının misilleme yapmasını ve bir iç savaş başlatmasını istiyorlar. Sonra her iki taraf da birbirini yıpratınca yabancı birlikler gelir. Kapıdan kapıya silah müsadere konusunda tereddüt etmeyecek.

Neden açıkça koz taraftarlarını kamplara yerleştirmekten bahsediyorlar sanıyorsun? Muhtemelen yüz milyon veya daha fazla olmasına rağmen. Seni kızdırmaya çalışıyorlar. İç savaş istiyorlar. Sığınaklarında ve özel adalarında saklanacakları umurlarında değil. Yabancı birlikler isyanı bastırıp silahlara el koyarken.

Öyleyse devam edin ve sahte qanon anlatısını satın alın. Ama Amerika, manipüle edildiğini göremeyecek kadar aptal olduğun için düştüğünde, seni uyaranların da olduğunu hatırla.

Author

41 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 134

2. Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

3. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Şanlıurfa merkezden ben ali. Merhabalar web siten gerçekten hayran bıraktı, sağolun 16-02-2021 05:32:19

5. Uşak dan kimler var. Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu . Mrb sayfan inanki mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 435

6. Hakkari dan kimler var. Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu . Selam web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 429

7. Bu konu : ” Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 176

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz iyi, şukuladım , Gürbüz – 34

9. İzmir merkezden ben doruk. Selam herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-03-2021 01:35:12

10. Osmaniye merkezden ben Hasan. Slm web sitesi inanki çok iyi, face de paylaştım 05-03-2021 07:45:31

11. Bu konu : ” Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok iyi, tebrikler , hatice – 145

12. Selamlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu . merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 332

14. Sivas dan kimler var. Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 318

15. Bu konu : ” Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi dikkat çekici, sağolun , gaye – 384

16. Sivas dan kimler var. Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu . Selamlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 461

17. Bu konu : ” Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 101

18. Bu konu : ” Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 494

19. Aksaray dan kimler var. Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu . selamun aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 1

20. Adıyaman dan kimler var. Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu . Merhabalar web siten inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , banu – 218

21. Merhabalar paylaşımın inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

22. Selamın aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

23. Batman dan kimler var. Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu . Merhaba paylaşım valla hayran edici, sağolun , memo – 277

24. Muş merkezden ben ali. Selam paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 15-05-2021 21:08:21

25. Niğde merkezden ben gaye. Merhaba sayfa cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 31-05-2021 10:10:28

26. Bu konu : ” Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 231

27. Merhaba herkese web siten inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Ardahan dan kimler var. Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu . selam arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 498

29. Bu konu : ” Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 131

30. Trabzon merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, teşekkürler 04-07-2021 03:20:46

31. Merhaba herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

32. Bu konu : ” Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 409

33. Bu konu : ” Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki iyi, sağolun , banu – 360

34. Konya dan kimler var. Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu . Selamlar sayfa valla çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 228

35. Adıyaman dan kimler var. Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 156

36. Bingöl merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 25-07-2021 16:35:06

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link