Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu

Bu bir aldatmaca. Demokratlar gerçekten kozdan nefret etmiyor. En azından sistemin kuklası olduğunu bilirlerse bilmiyorlar. Ve eğer söylenmediyse ve bunu çözmediyse aptal olduklarını. Yani toplum içinde birbirlerinden nefret ediyormuş gibi davranırlar. Kapalı kapılar ardında gülüyorlar çünkü onlara pek çok insanın inanması komik.

Yani tüm suçlama meselesi sadece bir tiyatro. Trump, seçkinlerin bir kuklasıdır. Hakkı bir iç savaşa yönlendirmek için onu kullanmak istiyorlar. Böylece yabancı asker göndermek için bir mazeretleri var. Sola biden ile yön veriyorlar (çoğu ondan vazgeçmiş olsa da) ve muhtemelen sonunda biden aşağı indiğinde kamala harris. Ve kozla sağa yönelirler. Ve onları kuron saçmalıklarıyla sahte anlatılar ve tavşan deliklerine yönlendirin.

Qannon dezenformasyondur. Bunu ilk duyduğumdan beri biliyorum. Yani onu satın alan kişi aptaldır. Demek ki, en büyük suçlama tiyatrodaydı. Trump’a zulmetmeye çalışacaklar (onun durumunda, onlardan biri olduğu için ona zulmediyormuş gibi yapacaklar) ve koz destekçileri olacaklar. Ve koz taraftarlarının misilleme yapmasını ve bir iç savaş başlatmasını istiyorlar. Sonra her iki taraf da birbirini yıpratınca yabancı birlikler gelir. Kapıdan kapıya silah müsadere konusunda tereddüt etmeyecek.

Neden açıkça koz taraftarlarını kamplara yerleştirmekten bahsediyorlar sanıyorsun? Muhtemelen yüz milyon veya daha fazla olmasına rağmen. Seni kızdırmaya çalışıyorlar. İç savaş istiyorlar. Sığınaklarında ve özel adalarında saklanacakları umurlarında değil. Yabancı birlikler isyanı bastırıp silahlara el koyarken.

Öyleyse devam edin ve sahte qanon anlatısını satın alın. Ama Amerika, manipüle edildiğini göremeyecek kadar aptal olduğun için düştüğünde, seni uyaranların da olduğunu hatırla.

“Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu” üzerine 8 yorum

1. Bu konu : ” Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 134

2. Uşak dan kimler var. Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu . Mrb sayfan inanki mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 435

3. Hakkari dan kimler var. Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu . Selam web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 429

4. Bu konu : ” Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 176

5. Bu konu : ” Trump’ın görevden alınması bir tiyatroydu ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz iyi, şukuladım , Gürbüz – 34

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link