Dört yıl ve hala amacını çözemiyorum. O aslında Derin Devlet ile savaşan Mesih mi? Neden Başkanlığa aday oldu? Para için? Ağ? Arkadaşları için mi? Gizli bir cemiyetin emrettiği bir rol oynamak mı? Borcu olan Ruslar tarafından mı? Hala bu adamı çözemiyorum. Eğer sahibiyse, neden insanların ondan nefret etmesine neden olacak bu kadar çok şey yapmakla uğraşıyor? Sonuçta, istemeden ya da istemeyerek pek çok Washington’u ve yolsuzluğu ifşa ettiğini söyleyebilirim. Onun bir parçası olsa bile. O olmasaydı, tüm bu komplo teorilerinin sadece teori olmadığını ya da yolsuzluğun ne kadar kötü olduğunu fark eder miydim bilmiyorum.

Peki Trump’ın anlaşması nedir? Aslında “bizim” tarafımızda mı? Herhangi birinin üzerinde mi? Sahibi mi? Amacı ne? Neden Başkan oldu?

Author

16 Comments

1. Bu konu : ” Trump’ın Hedefi Nedir? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok iyi, sağolun , Aylin – 59

2. Erzincan dan kimler var. Trump’ın Hedefi Nedir? . Merhaba paylaşımınız vallaha iyi, facebookta paylaştım , – 96

3. Bu konu : ” Trump’ın Hedefi Nedir? ” çok güzel. Mrb siteniz cidden çok iyi, twitter da paylaştım , – 204

4. Balıkesir dan kimler var. Trump’ın Hedefi Nedir? . Slm web siteniz inan ki mükemmel, şukuladım , ziya – 66

5. Bilecik dan kimler var. Trump’ın Hedefi Nedir? . Selamlar web siteniz ciddiyim mükemmel, saolun , Aylin – 473

6. Slm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

7. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfan inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

8. Bu konu : ” Trump’ın Hedefi Nedir? ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 164

9. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 26-01-2021 03:13:15

10. Mardin dan kimler var. Trump’ın Hedefi Nedir? . Selamlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 160

11. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Trump’ın Hedefi Nedir? . Merhaba herkese web siten valla iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 481

12. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım 27-02-2021 01:54:05

13. Ankara merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa ciddiyim çok güzel, tebrikler 01-03-2021 11:01:11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link