Trump’ın kabul etmesinin tek nedeni

2024’te tekrar aday olmak istiyor. Sahte seçim sahtekarlığına devam ederse, ev tarafından ikinci kez suçlanacağını iddia ediyor ve bu kez hüküm giymek ve onu görevden almasını engelleyen Cumhuriyetçi senatörlerden daha fazlası var. bir daha bu terimi suçlama hükümlerine ekleyerek

“Trump’ın kabul etmesinin tek nedeni” üzerine 11 yorum

1. Bu konu : ” Trump’ın kabul etmesinin tek nedeni ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden hayran bıraktı, saolun , ali – 156

2. Bursa dan kimler var. Trump’ın kabul etmesinin tek nedeni . selam arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, saolun , ahmet – 21

3. İzmir dan kimler var. Trump’ın kabul etmesinin tek nedeni . Selam paylaşımınız süper ötesi güzel, teşekkürler , ali – 309

4. Van merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-01-2021 05:18:36

5. Artvin merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 11-01-2021 18:24:09

6. Osmaniye dan kimler var. Trump’ın kabul etmesinin tek nedeni . selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hayran edici, saolun , ziya – 20

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link