Trump’ın kontrollü muhalefet olup olmadığını tartışmak için burada değilim, ama …

Trump, Powell, Flynn ve wood bana “gerçek” görünüyor.

Başka bir deyişle, aslında kendi ruhları lmao’ya sahip gibi görünüyorlar.

Belki koz kontrollü muhalefettir, ancak onun “kulübün bir parçası olmadığını” garanti edebilirim. Ama o sadece bağımsız bir Birey gibi hissediyor. O sadece bir kukla değilmiş gibi.

Belki ödendi? Zaten multi milyarder.

Bilmiyorum adamım …. Geçici yeni bir dünya düzeni için aptalca bir planı daha ileri götürmek için kim neredeyse her şeyi feda edebilir? Bir şey bana pek uymadı, o koz “sadece başka bir kukla”.

“Trump’ın kontrollü muhalefet olup olmadığını tartışmak için burada değilim, ama …” üzerine 18 yorum

1. İzmir dan kimler var. Trump’ın kontrollü muhalefet olup olmadığını tartışmak için burada değilim, ama … . Merhaba herkese sayfanız valla dikkat çekici, tebrikler , memo – 372

2. Yozgat merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 17-01-2021 10:08:14

3. Batman merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa cidden dikkatimi çekti, saolun 17-01-2021 11:21:38

4. Artvin dan kimler var. Trump’ın kontrollü muhalefet olup olmadığını tartışmak için burada değilim, ama … . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 77

5. Bu konu : ” Trump’ın kontrollü muhalefet olup olmadığını tartışmak için burada değilim, ama … ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Hasan – 438

6. Bilecik merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-01-2021 16:57:36

7. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Bu konu : ” Trump’ın kontrollü muhalefet olup olmadığını tartışmak için burada değilim, ama … ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 316

9. Bu konu : ” Trump’ın kontrollü muhalefet olup olmadığını tartışmak için burada değilim, ama … ” çok güzel. Selam sayfa harbiden güzel, tebrikler , ali – 226

10. Isparta merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 30-01-2021 00:12:44

11. Aksaray merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 30-01-2021 00:36:11

12. Sakarya merkezden ben hatice. Selam siten yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 30-01-2021 00:36:43

13. Bu konu : ” Trump’ın kontrollü muhalefet olup olmadığını tartışmak için burada değilim, ama … ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 224

14. Muğla merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız ciddiyim hayran edici, teşekkürler 19-02-2021 10:16:46

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link