Trump’ın neden kabul etmediğine dair bu söylentiyi duyan var mı?

Bu yüzden bugün yengem beni aradı ve Trump kampanyasında çalışan arkadaşından bir şeyler duyduğunu söyledi. Görünüşe göre, hush hush haberi, Trump’ın kendisini ve ailesini affetmek için Biden ile bir anlaşma yapmaya çalıştığı için kabul etmediği yönünde. Sözü aldığında kabul edecektir. Bunu doğrulayan herhangi bir şey duyan var mı?

Bunun doğru olmadığını umuyorum.

“Trump’ın neden kabul etmediğine dair bu söylentiyi duyan var mı?” üzerine 23 yorum

1. Kırşehir merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, saolun 27-11-2020 13:27:23

2. Gümüşhane merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımın inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:04:28

3. Bu konu : ” Trump’ın neden kabul etmediğine dair bu söylentiyi duyan var mı? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 58

4. Bu konu : ” Trump’ın neden kabul etmediğine dair bu söylentiyi duyan var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 478

5. Kocaeli merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 13-12-2020 02:30:23

6. Bilecik merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran bıraktı, face de paylaştım 15-12-2020 22:39:18

7. Bu konu : ” Trump’ın neden kabul etmediğine dair bu söylentiyi duyan var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 327

8. Hatay merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 24-12-2020 01:29:30

9. Bu konu : ” Trump’ın neden kabul etmediğine dair bu söylentiyi duyan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 349

10. Bu konu : ” Trump’ın neden kabul etmediğine dair bu söylentiyi duyan var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 253

11. Bu konu : ” Trump’ın neden kabul etmediğine dair bu söylentiyi duyan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle iyi, şukuladım , Emine – 100

12. Bu konu : ” Trump’ın neden kabul etmediğine dair bu söylentiyi duyan var mı? ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , memo – 69

13. Bu konu : ” Trump’ın neden kabul etmediğine dair bu söylentiyi duyan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 365

14. Edirne dan kimler var. Trump’ın neden kabul etmediğine dair bu söylentiyi duyan var mı? . Merhabalar web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 26

15. Bu konu : ” Trump’ın neden kabul etmediğine dair bu söylentiyi duyan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, saolun , Aylin – 480

16. Adana merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 17-01-2021 17:26:39

17. Diyarbakır dan kimler var. Trump’ın neden kabul etmediğine dair bu söylentiyi duyan var mı? . Merhaba siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 401

18. Bu konu : ” Trump’ın neden kabul etmediğine dair bu söylentiyi duyan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 228

19. Bu konu : ” Trump’ın neden kabul etmediğine dair bu söylentiyi duyan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok güzel, sağolun , emin – 88

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link