Kategoriler
Genel

Trump’ın seçilmesinden bu yana web çığlık atan maçlara başvurdu ve insanlar birbirlerini daire içine sokuyor / kesinlikle hiçbir yere gitmiyorlar mı?

Kendimizi yeterince parçalara ayırırsak, yabancı bir ulustan kitlesel bir güç yakalama gibi geliyor. Neden tüm web, insanların kendi gündemleri için tamamen bağlam dışı şeyler aldıklarını, şimdi maçları ve sahte haberleri çığlık atıyor? Artık gerçek bir haber yok.

Örneğin, Trump’ın ‘aldatmaca’ hakkındaki tam konuşması, aslında Demokrat’ın virüse karşı gerçek virüs değil yanıtı ile ilgilidir, ancak Oh Liar 57 eyaleti gezdiğini söylerse veya ‘Sen Ohio insanları senin silahlar ve İncil ‘bu durumu kesinlikle söylediğini söyleyen Trump olsaydı tamamen hakaret etti! Muhtemelen ani bir ölüm geçirdiğini duyacağız.

Web RIP yapabilir.

“Trump’ın seçilmesinden bu yana web çığlık atan maçlara başvurdu ve insanlar birbirlerini daire içine sokuyor / kesinlikle hiçbir yere gitmiyorlar mı?” için 19 yanıt

Giresun merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-07-2020 14:32:03

Muş merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-08-2020 04:17:06

Samsun merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 15-08-2020 02:31:03

Ağrı merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 23-08-2020 14:05:31

Iğdır merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 19:06:48

Muş merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 31-08-2020 12:33:09

Bingöl merkezden ben Aylin. Selam web siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 05-09-2020 22:24:29

ali için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir