Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori

Bu yüzden Adam Curry ile Joe Rogan bölümünü izliyordum. Şimdi bu alt bölümde Rogan’ın hayranı olmayan ve adını gördükten sonra daha fazla okumaktan çekinecek birçok insan olduğunu biliyorum, ancak Adam Curry’in getirdiği şey dikkat çekmeye değer. Bir saat ver 2008 ekonomik kazasında toparlanmanın uyuşturucu ticaretine nasıl yardımcı olduğuna inandığını kısaca anlatıyor. James Comey’in HSBC aracılığıyla nasıl uyuşturucu parası aktığını anlatmaya devam ediyor. Şu anki büyük çöküşümüz sırasında Trump’ın ana odağı ekonomik güç olan bir başkanın aniden uyuşturucu savaşına odaklandığı bir tesadüf gibi görünüyor. Herkes bu konuda artık bilgi varsa lütfen paylaşın.

Yan not, bu bölümün şu anki çöküşümüzden bir hafta önce yayınlandığını ve bunun şu an devam eden her şeyle ilgisiz bir konuşmada gerçekleştiğini de not etmek ilginç.

“Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori” üzerine 89 yorum

1. Karaman merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 12-04-2020 21:37:45

2. Tunceli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-04-2020 18:59:44

3. Burdur merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-04-2020 13:54:55

4. Samsun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfanız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 25-04-2020 19:21:16

5. Yozgat merkezden ben ziya. Slm sayfan inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 29-04-2020 15:20:14

6. Burdur merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 01-05-2020 16:10:16

7. Amasya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 13:16:25

8. Kayseri merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 03-06-2020 18:52:03

9. Isparta merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 20-06-2020 03:52:02

10. Denizli merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-06-2020 05:22:46

11. Samsun merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 30-06-2020 02:52:18

12. Hatay merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 08-07-2020 22:59:49

13. Antalya merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 08-07-2020 23:05:33

14. Amasya merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 13-07-2020 03:46:17

15. Adana merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 23:58:16

16. Trabzon merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 09-09-2020 02:12:32

17. Artvin merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, face de paylaştım 11-09-2020 07:24:42

18. Batman merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden güzel, saolun 10-10-2020 15:32:55

19. Gümüşhane dan kimler var. Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori . Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 7

20. Hakkari dan kimler var. Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori . Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 499

21. Sakarya dan kimler var. Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori . Merhabalar siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 491

22. Giresun dan kimler var. Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori . selamun aleyküm paylaşım cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 269

23. Ardahan dan kimler var. Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori . Merhaba sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 105

24. Bu konu : ” Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 345

25. Bu konu : ” Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 488

26. Adıyaman dan kimler var. Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, face de paylaştım , Hasan – 357

27. Aksaray merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-12-2020 20:53:30

28. Bu konu : ” Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 308

29. Osmaniye dan kimler var. Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori . Selam herkese sayfanız valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 52

30. Kocaeli dan kimler var. Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok güzel, tebrikler , emin – 220

31. Bu konu : ” Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha dikkat çekici, sağolun , emin – 102

32. Balıkesir dan kimler var. Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori . Selam paylaşımın yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 251

33. Van dan kimler var. Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori . Selam herkese siten vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 407

34. Ankara dan kimler var. Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha iyi, face de paylaştım , ali – 150

35. Bu konu : ” Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 276

36. Bu konu : ” Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki iyi, sağolun , ali – 361

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link