Kategoriler
Genel

Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori

Bu yüzden Adam Curry ile Joe Rogan bölümünü izliyordum. Şimdi bu alt bölümde Rogan’ın hayranı olmayan ve adını gördükten sonra daha fazla okumaktan çekinecek birçok insan olduğunu biliyorum, ancak Adam Curry’in getirdiği şey dikkat çekmeye değer. Bir saat ver 2008 ekonomik kazasında toparlanmanın uyuşturucu ticaretine nasıl yardımcı olduğuna inandığını kısaca anlatıyor. James Comey’in HSBC aracılığıyla nasıl uyuşturucu parası aktığını anlatmaya devam ediyor. Şu anki büyük çöküşümüz sırasında Trump’ın ana odağı ekonomik güç olan bir başkanın aniden uyuşturucu savaşına odaklandığı bir tesadüf gibi görünüyor. Herkes bu konuda artık bilgi varsa lütfen paylaşın.

Yan not, bu bölümün şu anki çöküşümüzden bir hafta önce yayınlandığını ve bunun şu an devam eden her şeyle ilgisiz bir konuşmada gerçekleştiğini de not etmek ilginç.

“Trump’ın Uyuşturucu Savaşı’na neden geçtiğimiz hafta hiçbir yerde görünmediğini açıkladığı konusunda ilginç bir teori” için 30 yanıt

Karaman merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 12-04-2020 21:37:45

Tunceli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-04-2020 18:59:44

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-04-2020 13:54:55

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfanız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 25-04-2020 19:21:16

Yozgat merkezden ben ziya. Slm sayfan inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 29-04-2020 15:20:14

Burdur merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 01-05-2020 16:10:16

Amasya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 13:16:25

Ankara merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok güzel, saolun 24-05-2020 17:51:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir