Trump’ın yeniden seçilmesinden İç Savaş Üretildi ??? Düşüncelerinizi lütfen …

Yani ne olduğunu biliyoruz, Biden esrarengiz bir şekilde kazandı. Daha fazla cumhuriyetçinin ev koltuğuna oturduğu gerçeğine rağmen, bu da pek çok seçmenin adanın her tarafında cumhuriyetçi oy kullanması gerektiği anlamına geliyor çünkü seçmenlerin çoğunluğunun bölme hissesi çok nadiren olacaktır.

Bununla birlikte, aydınlatılmış haberler zihinsel olarak bizi seçimin adil olduğuna ve Trump’ın hile iddiasının haksız olduğuna inanmaya şartlandırıyor.

Şimdi şunu bir düşünün: Trump’ın ekibi, muhtemelen yüksek mahkeme aracılığıyla davalarını kanıtlamanın bir yolunu buluyor ve ofisi geri alıyorlar ki bu inanılır bir haber çünkü aydınlatılmış haberler bir kez daha covid kornasını yayıyor. (Her ne kadar gerçek olduğu kadar Covid de, Trump’ın tüm başarılarının itibarını sarsmak için aşırı abartılı bir korku faktörüdür.)

Bu seni ne bırakıyor? George FLoyd ayaklanmaları sırasında olduğu gibi, aydınlatılmış haber medyası tarafından kendilerine satılan sahte bir söz satın alan milyonlarca öfkeli liberal, milyonlarca öfkeyi sokaklara taşıyacak. BU kez muhafazakarlar ve ılımlı ideolojiler de onu mücadele etmek için örgütlenen sokağa götürebilir.

Dolayısıyla, bu ülkede iç düzeyde bir iç savaşa neden olmak, Amerika’nın sahip olabileceği en tehlikeli savaş türüdür. Haber medyasının bu fikri fiziksel bir ana ürettiğine inanıyorum.

Ne düşünüyorsun?

“Trump’ın yeniden seçilmesinden İç Savaş Üretildi ??? Düşüncelerinizi lütfen …” üzerine 26 yorum

1. Tunceli dan kimler var. Trump’ın yeniden seçilmesinden İç Savaş Üretildi ??? Düşüncelerinizi lütfen … . Selam paylaşım valla iyi, sağolun , memo – 167

2. Bu konu : ” Trump’ın yeniden seçilmesinden İç Savaş Üretildi ??? Düşüncelerinizi lütfen … ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 311

3. Zonguldak dan kimler var. Trump’ın yeniden seçilmesinden İç Savaş Üretildi ??? Düşüncelerinizi lütfen … . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 408

4. Manisa dan kimler var. Trump’ın yeniden seçilmesinden İç Savaş Üretildi ??? Düşüncelerinizi lütfen … . Selam herkese sayfanız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , – 211

5. Bu konu : ” Trump’ın yeniden seçilmesinden İç Savaş Üretildi ??? Düşüncelerinizi lütfen … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla dikkat çekici, teşekkürler , ali – 282

6. İzmir merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 17-12-2020 20:06:36

7. Bu konu : ” Trump’ın yeniden seçilmesinden İç Savaş Üretildi ??? Düşüncelerinizi lütfen … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 333

8. Ordu dan kimler var. Trump’ın yeniden seçilmesinden İç Savaş Üretildi ??? Düşüncelerinizi lütfen … . selam arkadaşlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 22

9. Şanlıurfa dan kimler var. Trump’ın yeniden seçilmesinden İç Savaş Üretildi ??? Düşüncelerinizi lütfen … . Slm web siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler , – 479

10. Aydın merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi valla mükemmel, şukuladım 01-01-2021 10:30:16

11. Bursa merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-01-2021 06:12:44

12. Ankara merkezden ben Aylin. Mrb web siten süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 04-01-2021 05:41:08

13. Kütahya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten vallaha güzel, sağolun 13-01-2021 10:48:28

14. Çorum merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 31-01-2021 12:42:10

15. Bu konu : ” Trump’ın yeniden seçilmesinden İç Savaş Üretildi ??? Düşüncelerinizi lütfen … ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 75

16. Artvin dan kimler var. Trump’ın yeniden seçilmesinden İç Savaş Üretildi ??? Düşüncelerinizi lütfen … . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 431

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link