https://youtu.be/ADDRSvNyqEY

Ayrıca oğlu da bir pislik:

https://www.rt.com/op-ed/528740-hunter-biden-white-house-paintings/

Onlar sahtekar. Yani “ama Trump” demeden önce evet, siktir et Trump, ondan istediğin kadar nefret edebilirsin. Bu, Biden suç ailesinden de nefret edemeyeceğiniz anlamına gelmez. Demek istediğim, belli ki bunama hastası, bu tıpkı Weekend at Bernies’in günlük bir televizyon dizisini izlemek gibi. Tulsi veya Bernie yiyebilirdin ama mısır patlattın. Öyleyse nefreti iki taraflı bir şey haline getirelim. Sana diyorum:

Trump’tan nefret etseniz bile Biden’dan nefret etmek sorun değil! Birleşelim!

40 Comments

1. Bu konu : ” Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 367

2. Bu konu : ” Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 443

3. Bu konu : ” Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 248

4. Gürbüz Reply

Slm siten vallaha billaha çok güzel, teşekkürler

5. Bitlis merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz inan ki mükemmel, saolun 09-07-2021 11:09:14

6. Eskişehir dan kimler var. Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. . Merhaba herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 482

7. Bitlis dan kimler var. Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. . Selam herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , ali – 170

8. Bursa dan kimler var. Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 71

9. Karaman merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 09-07-2021 11:19:49

10. Bu konu : ” Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 140

11. Isparta merkezden ben ziya. Mrb web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 09-07-2021 11:25:12

12. Burdur merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 09-07-2021 11:29:12

13. Merhabalar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

14. Aydın dan kimler var. Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. . selamun aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 449

15. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşım cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Aksaray dan kimler var. Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , ali – 149

17. Sivas dan kimler var. Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 492

18. Bu konu : ” Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 464

19. Van merkezden ben . Mrb siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 15-07-2021 10:12:37

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 164

21. Aydın merkezden ben memo. Slm siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 21-07-2021 09:37:10

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. ” çok güzel. Slm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 477

23. Trabzon dan kimler var. Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. . Merhabalar web siten gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 63

24. elif yılmaz Reply

Selamlar siten yeminle çok hoşuma gitti, saolun

25. Bu konu : ” Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız valla hayran edici, tebrikler , Aylin – 277

26. Bu konu : ” Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden çok güzel, tebrikler , Aylin – 106

27. Bu konu : ” Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 129

28. Bu konu : ” Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 126

29. Bu konu : ” Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki iyi, sağolun , ahmet – 22

30. Karaman merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın inan ki çok güzel, saolun 28-08-2021 11:49:09

31. Uşak dan kimler var. Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. . Mrb web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 406

32. Amasya merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 01-09-2021 00:48:51

33. Bu konu : ” Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 138

34. Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

35. Kırıkkale merkezden ben Emine. Mrb sayfan inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 20-09-2021 01:57:09

36. Tokat dan kimler var. Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. . Selam sayfanız valla hoşuma gitti, saolun , mehmet – 228

37. Bu konu : ” Trump’tan gerçekten nefret edenler için şunu söylemek istiyorum, Biden’dan da nefret etmekte sorun yok. ” çok güzel. Merhaba sayfan valla çok iyi, tebrikler , ziya – 485

Write A Comment