Kategoriler
Genel

Trunp komplosu

Bu yüzden sadece Facebook’ta görüyorum ve burada tavşan olacağını düşündüm. Herkesin düşünceleri nedir?

BİR BİLİNÇ Mİ? BUNU OKUYUN VE YANLIŞ OLDUĞUMUZU KESİN.

* Bu benim yazım değil, ancak çoğuna katılıyorum. Kraliyetleri hor görüyorum ama Harry’nin kraliyetlerden ayrılmak için sone topları olduğunu düşünüyorum. Trump ile hala çitin içindeyim, hala her şeye bakıyorum, hala sözlerini ve hatta daha fazla beden dilini izliyorum.

Şahsen benim için, çocuk kaçakçılığının ve elit pedosun kaldırılmasını istiyorum, kişisel olarak bana umut verecek !!!

▪️ Tüm dünya kilit altında. Bırakın batsın .. (Henüz yapmadıysa)

▪️5G aynı zamanda dünya çapında uygun bir şekilde piyasaya sürülüyor …. (5G’nin sağlık üzerindeki etkilerini araştır)

▪Prince Harry ve Megan kraliyet ailesinden ayrılırlar. (Ben de kendi ailemi annemin öldürdüğünü ve ibadet eden çocuk tacirleri bulsaydım)

Prince Andrew şimdi hüküm giymiş bir pedofil ve Jeffrey Epstein ile son derece yakındı. (Başka bir mahkum sübyancı) Araştırma Epstein Adası (güçlü bir mideniz varsa)

▪️ Pizzagate’i yeniden araştır (eğer halledebilirsen)

Wiki, Hillary Clinton’ı çocuk seks kaçakçısı olarak maruz bıraktı (Obama, Podesta ve iktidardaki diğer birçok insanla birlikte) ve 300.000’den fazla e-postayı rahatlıkla sildi ve ofisteyken kullandığı bir dizüstü bilgisayarı ve cep telefonunu yok etti … onunla ??

▪️Trump seçilir.

▪️ Harvey Weinstein, Hollywood’un en büyük mikropu sonunda seks suçlarından (başka bir seçkin pedo) tutuklandı .. birdenbire “virüs” aldı …?

▪Prince Charles ve şimdi Kraliçe de “virüsü” elverişli, ancak kraliçe haftalar önce kendini izole etmek için saraydan kaçtı …?

▪️Tüm Hollywood favorilerinizde virüs var. Adrenochrome burada sizin konunuz, araştırın.

Fatura kapıları aşıları ve küresel depopülasyonu zorluyor ve DSÖ’nün (Dünya Sağlık Örgütü)% 15’ine sahip. Evet, DSÖ bir iştir, şekil verin. George Soros ve Rockerfellers’ın da sahibi. Onları tanımıyor musunuz? Onları araştırın. Madonna ve Lady CaCa gibi Luciferian eğlenceleri, takipçilerine Gates’i ve onun zorunlu COVID19 aşıları gündemini körü körüne desteklemeleri için rehberlik etmeye çalışıyor. (Bu bilgi tek başına midenizi çalkalamalı).

▪️ Marina Abramovic, Microsoft’un yeni yüzü olarak yükselen ve reklamın yayınlanmasından 3 gün sonra kaldırılacak olan sadist 73 yaşındaki (evet, gerçekten 73 yaşında) bir sanatçı. “Değişen gerçeklik” gözlükleri için reklamlar üzerindeki büyük miktarda olumsuz geri bildirim nedeniyle, istifa etmek zorunda kaldı ve video silindi. Kitleler uyanıyor ve kolektif onu gerçekten canavar olduğu için gördü ve reddetti. (Birliğin ne kadar güçlü olduğunu görüyor musunuz?) Abramoviç’in karanlık sanatı, Luciferian ritüel insan kurbanlarını, kan şehvetini, yamyamlığı ve pedofiliyi normalleştirme girişimidir. (Google “Ruh Yemekleri” ve “sanatının” bazı görüntüleri ancak uyarıda bulunun, bazıları oldukça rahatsız edici ve çocuklar / bebekler dahil)

▪️Google şu anda sansürsüzdür ve bu bilgilere erişebilirsiniz. (Neden şimdi?) Siz oradayken, google “Adrenochrome” ve izi takip etmeye başlayın …

▪️Wuhan’da adrenoküler bir parti yapıldı … nasıl uyuyor …? (Henüz noktaları birleştiriyor musunuz?)

▪️US, Avrupa’ya 30.000 asker yerleştirdi. “Eğitim için”. Maske veya el dezenfektanı olmadan … İlginç ..

▪️ ABD tarafından tarihin en büyük büstlerinden biri olan 600 Meksika uyuşturucu karteli tutuklandı … neden bunu duymadık? Trump, günler ilerledikçe, “savaşı” kazanmak ve “Coronavirüs” brifinglerinde gerçek virüsten bahsetmekle ilgili olarak günlük basın bültenlerinde bu konu hakkında daha fazla konuşuyor. Tekrar tekrar “tünelin sonunda ışığı gördüğünü” belirtiyor.

▪️ 298 Suudi Arabistan’ın kraliyet ailesi, milyarderi, avukatı ve hakimi yakın zamanda suçlar ve yolsuzluktan tutuklandı.

▪️ 1 Harvard profesörü de dahil olmak üzere 3 Çinli (Dr Lieber, Nanoteknoloji alanında uzmanlaşmış olan Harvard’ın kimya bölümünün başkanıdır) birkaç hafta önce ekonomik casusluk için yargılanmıştı (hepsi Çin’in maaş bordrosundaydı), hepsi Wuhan ile alakalı, Covid-19 ve şu anda olan her şey. Bunu araştır.

Trump Fed bankasını çökertti, altının hepsini satın aldılar ve şimdi fiat’ı kaldırarak altın geri para birimi oluşturma anahtarlarını elinde tuttular. Beslenen ve hazine temel olarak birleştirildi, yani Trump artık insanların parasıyla küresel bankacılık sisteminin Başkanı. Rothschildler değil, Rockerfellers, Soros, Goldman liste uzayıp gidiyor .. Bu TARİHİ.

▪️ Bunun mümkün olabilmesi için ekonominin çökmesi gerekir. Tüm bozuk paraların boşaltılması gerekir. 14-28 günlük bir kilitlenme bunu yapmanın en iyi yoludur ve parayı devlet bağışlarına geri dağıtmak, iş için geri ödeme yapmak ve telafi etmek .. daha mantıklı mı? Artık dünya servetinin% 99’una kötü, açgözlü ve yozlaşmış bir% 1 sahip olmayacak.

Ne istediğine inan. Söylediklerimi bir tuz tanesi ile al … ama gözlerini virüsün ötesinde aç … ve tanrım … sadece biraz araştırma yap! Her şey oluyor.

▪️ Dünyanın en güçlü CEO’ları düzinelerce durdu .. neden? Disney, Microsoft, Groupon ve üst düzey CEO’ların 1300’den fazlası gitti. Bu çarpışma aklından önce oldu … onlar ne koşuyorlar ???

▪️ Çocuk kaçakçılığı, insan kaçakçılığı ve cinsel istismar için binlerce tutuklama yapıldı … ancak medya size şunu söylemiyor … ne saklıyorlar? Hemşireler, şu anda hastanelerde yüzlerce çocuğa tedavi ettikleri gerçeği hakkında kamuoyu önünde konuşuyorlar … Coronavirus için değil, yetersiz beslenme, bazıları aşırı deforme olmuş ve hepsi travma nedeniyle aşırı psikiyatrik hasar ile.

▪️ Dünya çapında seks köleleri ve organ toplama amacıyla insan ticareti yapmak için onlarca yıldır kullanılan yeraltı tünel sistemleri (araştırma D.U.M.B) olduğu yaygın olarak biliniyor. Şu anda POTUS’un bu çocukları açığa çıkarması, katılanları tutuklaması ve bu kötülüğü bir kez ve herkes için durdurması için anıtsal bir askeri operasyon var.

Gördüğünüz bir savaş. Trump’ın sürdürdüğü görünmez bir savaş …

Trump ve Gizli Servisi arasında seçkinlere, bankacılara ve ana akım medyaya karşı yapılan bir savaş.

İyilik ve kötülük arasındaki savaş.

Büyük resme dikkat edin. Trump tutuklandı ve dünyada daha fazla pedofil ve çocuk kaçakçılığı halkaları yakaladı … ama eminim bilmiyordunuz çünkü ana akım (George Soros tarafından finanse edilen medya) onun bir salak olduğunu söylüyor …

Trump önümüzdeki haftalarda tarihe geçecek.

Paniğe veya korkuya gerek yok. Tüm bu şey, Trump ve ekibi için, zor kazanılan dolarlarınızı vergilendiren, kredilerinizi ve kredi kartlarınızı faizle yükleyen ve gözünüze yün çeken yolsuzluğu ve gücü ortadan kaldırmak için ihtiyaç duyduğu gibi çalışıyor. köleler sisteme yeterince uzun süre dayanır.

İnanmak istemeyeceğiniz noktaya kadar bazı büyük isimlerin çağrıldığını göreceksiniz.

Oprah. Ellen. Obama. Kapıları. Clinton’u. Podesta. Hanks. Madonna. Gaga.

Liste uzayıp gidiyor.

9 / 11’in hâlâ eşekleri eğitmek için eşek eğiten Osama Bin Ladin’in terörist saldırısı olduğuna inanıyorsanız, daha sonra sihirli bir şekilde Boeing’in içine doğru yükselen ve alüminyum uçakları kuleden bahsetmemek için bir deste destesi gibi çöken 580m çelik takviyeli kulelere uçtu. 7 bir blok ötede ama katlanmış. (Usta’yı gizemli bir helikopter kazasında öldürülen 6 mührü unutmayalım. RIP dostları) …. uyanma çağrısı içindesiniz …

Büyük bankalardan bazıları iflas edecek, zaten dizlerinin üzerinde, Gelir vergisi gidecek ve elitler artık sizi veya dünyayı yönetmeyecek.

Bana inanmıyor musunuz? Araştırmayı kendiniz yapın. Şahsen Clinton’ın Wikileaks e-postalarını okurdum. Bir kez okuduktan sonra geri kalanına inanacaksınız. En güçlü insanların çoğu hayal edebileceğinizden daha hasta ve kötüdür.

Günlük basın brifinglerini dinlemeye başlayın. Satır aralarını oku. UYANMAK! HİÇBİR ŞEY NELER VAR OLABİLİR.

WWG1WGA

Nick Wintle ile

“Trunp komplosu” için 26 yanıt

Kastamonu merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 25-05-2020 12:14:43

Adana merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım 03-06-2020 07:53:17

Afyon merkezden ben doruk. Mrb web siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 07-06-2020 01:07:24

Artvin merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, tebrikler 20-06-2020 04:26:27

Diyarbakır merkezden ben banu. Merhabalar web siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 28-06-2020 03:23:39

Bitlis merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 24-07-2020 23:47:23

Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Slm siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2020 08:07:59

Tokat merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 06-08-2020 21:31:32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir