Truther Trump

Pentagon’a atılan bir füze ve 7 numaralı dünya ticaret merkezinin serbest düşüşü (11 Eylül öğleden sonra kendi ayak izine düşen, 47 katlı bir şehir bloğu büyüklüğünde bir bina) ve ikiz kulelerin patlamasıyla , resmi hikayenin saçma olduğu 11 Eylül olaylarına bilimi uygulayacak kadar cesur olan herkes tarafından oldukça iyi kurulmuş görünüyor.

Bununla birlikte, Trump komplo teorilerine yatkın olduğunu kanıtladı ve Alex Jones Infowar kanalına konuk oldu.

En yüksek askeri istihbarat seviyelerine erişimle, Başkan’ın saldırıları gerçekte kimin gerçekleştirdiğine dair bilgilerin gizliliğini kaldırmasını görebilir miyiz? Bu, kin gütmek, insanları zorlamak veya sadece dünyanın yanmasını izlemek için olabilir.

Trump, Rudy G.’yi her zaman ona yakın tutmuştu ve Rudy, o sabah komuta merkezini WTC # 7’nin dışına çıkarmak için başının derinliklerinde olmalıydı. Bu kalabalıkta kimin sorumlu olduğuna dair muhtemelen açık bir sır, Trump’ın kendine yardım edemediği için fasulyeleri döktüğünü görebilir miyiz? Yoksa bu saldırının arkasındaki insanlar karşı çıkamayacak kadar güçlü mü ve herkes misilleme korkusundan sessiz mi kalıyor?

Önümüzdeki yıl “saldırıların” 20. yıldönümü, bu geç tarihte yeni bir soruşturma yapılması ihtimali nedir?

Bu topluluğun saldırıları nasıl gördüğünü ve Trump’ın bir joker karakter olmasının anlatıda nasıl oynayabileceğini merak ediyorum.

“Truther Trump” üzerine 19 yorum

1. Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-09-2020 17:46:53

2. Düzce merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 08-09-2020 17:47:09

3. Burdur merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz cidden çok hoşuma gitti, sağolun 09-09-2020 07:41:43

4. Isparta merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 09-09-2020 11:55:41

5. Şırnak merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan yeminle çok güzel, sağolun 02-10-2020 09:33:11

6. Malatya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz inan ki mükemmel, teşekkürler 02-10-2020 11:20:02

7. Bu konu : ” Truther Trump ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 464

8. Kayseri dan kimler var. Truther Trump . Merhaba web sitesi vallaha güzel, şukuladım , ahmet – 442

Yorum yapın