PSI TECH şirketi 1989’da sivil bir hizmet olarak uzaktan izleme hizmeti sunduğunda, STAR GATE programı hala gizliliğe tabiydi ve neredeyse 6 yıl boyunca gizli kalacaktı. O sırada şirketin başkanı olan Ed Dames, orijinal askeri CRV protokolünü yalnızca lisans nedenleriyle değil, aynı zamanda operasyonel hale getirme sürecine kendi düşünce ve fikirlerini eklemek istediği için de değiştirdi. Ingo Swann’ın Ed Dames’a yazdığı 1990 tarihli bir mektuptan, o sırada hala Dames’la takasta olduğunu ve aslında onun çalışmalarını da övdüğünü biliyoruz.

Yıllar boyunca orijinal CRV protokolünü değiştirmek, iyileştirmek veya daha da geliştirmek için çeşitli girişimlerde bulunulmuştur. TRV bunlardan sadece biri, sivil sektörde öğretmenlik dördüncü ve beşinci kuşaklarına giriyor ve daha sonra öğretmen olan nispeten birçok öğrenci kendi yansımalarını ve değişikliklerini entegre ediyor. Protokol değişkenleri alanı artık oldukça kafa karıştırıcıdır, çünkü büyük ölçüde tanımlamalar her zaman net değildir ve değişiklikler her zaman dürüst bir şekilde etiketlenmez.

Dames’ın TRV ile oluşturduğu şey, transkriptler görsel olarak çok benzer görünse bile, bazı açılardan CRV’den büyük ölçüde farklı olan protokolün çok basitleştirilmiş bir çeşididir. Bununla birlikte, buradaki en büyük gelişme, sonuç olarak oturumda zaman verimliliği elde etmeyi amaçlayan standartlaştırılmış işaretleme/gösterim süreçleri gibi bir şey olan Aşama 6 araçlarındadır.

https://psi-unit.com/en/glossar/trv/

r/komplo - TRV - Teknik Uzaktan Görüntüleme

Author

28 Comments

1. Bu konu : ” TRV – Teknik Uzaktan Görüntüleme ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, sağolun , banu – 274

2. Bu konu : ” TRV – Teknik Uzaktan Görüntüleme ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 308

3. Selam paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler

4. Kocaeli dan kimler var. TRV – Teknik Uzaktan Görüntüleme . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 357

5. Bu konu : ” TRV – Teknik Uzaktan Görüntüleme ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 474

6. Amasya merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşım gerçekten hayran edici, teşekkürler 23-08-2021 01:31:56

7. Bu konu : ” TRV – Teknik Uzaktan Görüntüleme ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, sağolun , ziya – 175

8. Bu konu : ” TRV – Teknik Uzaktan Görüntüleme ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden mükemmel, saolun , memo – 336

9. Kocaeli dan kimler var. TRV – Teknik Uzaktan Görüntüleme . Slm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 372

10. Ağrı dan kimler var. TRV – Teknik Uzaktan Görüntüleme . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, saolun , Emine – 204

11. Bu konu : ” TRV – Teknik Uzaktan Görüntüleme ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden hayran bıraktı, teşekkürler , – 304

12. Selamın aleyküm web siten vallaha iyi, linkedinde paylaştım

13. Ankara merkezden ben ali. Slm web siten vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2021 03:19:48

14. Gürbüz Reply

Selam sayfanız valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

15. Bu konu : ” TRV – Teknik Uzaktan Görüntüleme ” çok güzel. Selam web siteniz cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 294

16. Zonguldak dan kimler var. TRV – Teknik Uzaktan Görüntüleme . Selam herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, teşekkürler , memo – 437

17. Sivas dan kimler var. TRV – Teknik Uzaktan Görüntüleme . selamun aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 195

18. Kars merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 04-09-2021 20:25:38

19. Bu konu : ” TRV – Teknik Uzaktan Görüntüleme ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla iyi, twitter da paylaştım , Emine – 212

20. Kilis merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, sağolun 09-09-2021 18:17:32

21. Giresun dan kimler var. TRV – Teknik Uzaktan Görüntüleme . Selam herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 351

22. Kırıkkale dan kimler var. TRV – Teknik Uzaktan Görüntüleme . Merhabalar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 163

23. Ordu merkezden ben mehmet. Selamlar siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-09-2021 19:05:31

24. Kırıkkale merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 19-09-2021 10:15:39

25. Hatay dan kimler var. TRV – Teknik Uzaktan Görüntüleme . Selam paylaşım yeminle çok iyi, sağolun , ziya – 135

26. Merhaba siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment