Izgarayı kapatmanın birkaç yolu var. Sanırım tüm manuel araçlar ve yöntemler başarısızlık korumalı ancak bir EMP’den kurtulabilecek herhangi bir elektronik var mı? Acil servislerde hala İnternet’i kullandığımız CB radyoları var, çoğu insanın artık sabit hattı yok. Manuel araçlar ve süper modern şeyler dışında, insanlar hala ne tür teknolojiler kullanıyorsunuz? Bok düşerse onu kullanabilir misin?

Author

9 Comments

1. Yozgat merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 21-03-2021 01:47:12

2. Bu konu : ” TSHTF ise hangi teknoloji dönemi en yararlı ve kurtarılabilir? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanki dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 294

3. Merhabalar sayfa vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

4. Bu konu : ” TSHTF ise hangi teknoloji dönemi en yararlı ve kurtarılabilir? ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , gaye – 124

5. Karaman dan kimler var. TSHTF ise hangi teknoloji dönemi en yararlı ve kurtarılabilir? . Mrb web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 104

6. Bu konu : ” TSHTF ise hangi teknoloji dönemi en yararlı ve kurtarılabilir? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 335

7. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. TSHTF ise hangi teknoloji dönemi en yararlı ve kurtarılabilir? . Selam web siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 438

8. Selam web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. Bayburt dan kimler var. TSHTF ise hangi teknoloji dönemi en yararlı ve kurtarılabilir? . Selam sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 234

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link