Tucker Carlson hakkındaki Gerçekler

Tucker dayanmıyor. O, tüm yeni yükseltmelerin yüklü olduğu basınç valfinin en son modeli.

Asla bahsedilmeyen etki kaynaklarından bahsetmeyecek veya olumlu demografik değişimi savunmayacak. O sadece oradadır, böylece bir sesiniz ve kaybedecek bir şeyiniz varmış gibi hissedersiniz.

Savunma cevapları size tam olarak etkisini gösterir. İnsanlar bana Joker’in muhtemelen “sevdikleri” için propaganda olamayacağını söylediklerinde.

Bu propaganda, çünkü hoşuna gitti. Milyarderler Tucker’ın yayında olmasını istemeseydi onu yayında tutmazlardı.

Kadar basit.

Kara hapishaneyi bırak kardeşim ”, vızıltıların öldürülmesini istemeyen hopium bağımlısının çığlığıdır. Bağımlılığı aşmanın ilk adımı, bir sorununuz olduğunu kabul etmektir.

“Tucker Carlson hakkındaki Gerçekler” üzerine 30 yorum

1. Trabzon merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-07-2020 01:57:35

2. Giresun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım inanki hayran bıraktı, tebrikler 23-07-2020 03:56:39

3. Uşak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, tebrikler 29-07-2020 17:59:27

4. Bilecik merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 30-07-2020 18:43:01

5. Yozgat merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2020 01:01:34

6. Eskişehir merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 28-09-2020 04:57:29

7. Konya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:25:41

8. Karabük merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:39:21

9. Yozgat dan kimler var. Tucker Carlson hakkındaki Gerçekler . Mrb sayfanız gerçekten hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 202

10. Kahramanmaraş dan kimler var. Tucker Carlson hakkındaki Gerçekler . Slm siten inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 241

11. Kocaeli dan kimler var. Tucker Carlson hakkındaki Gerçekler . Slm siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 184

Yorum yapın