Kategoriler
Genel

Tucker Carlson hakkındaki Gerçekler

Tucker dayanmıyor. O, tüm yeni yükseltmelerin yüklü olduğu basınç valfinin en son modeli.

Asla bahsedilmeyen etki kaynaklarından bahsetmeyecek veya olumlu demografik değişimi savunmayacak. O sadece oradadır, böylece bir sesiniz ve kaybedecek bir şeyiniz varmış gibi hissedersiniz.

Savunma cevapları size tam olarak etkisini gösterir. İnsanlar bana Joker’in muhtemelen “sevdikleri” için propaganda olamayacağını söylediklerinde.

Bu propaganda, çünkü hoşuna gitti. Milyarderler Tucker’ın yayında olmasını istemeseydi onu yayında tutmazlardı.

Kadar basit.

Kara hapishaneyi bırak kardeşim ”, vızıltıların öldürülmesini istemeyen hopium bağımlısının çığlığıdır. Bağımlılığı aşmanın ilk adımı, bir sorununuz olduğunu kabul etmektir.

“Tucker Carlson hakkındaki Gerçekler” için 14 yanıt

Sakarya merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa gerçekten dikkat çekici, sağolun 03-07-2020 22:55:26

Yozgat merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 10-07-2020 04:09:26

Trabzon merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-07-2020 01:57:35

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım inanki hayran bıraktı, tebrikler 23-07-2020 03:56:39

Uşak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, tebrikler 29-07-2020 17:59:27

Bilecik merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 30-07-2020 18:43:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir