Tucker Carlson ve Shawn Hannity, Rachel Maddow ve Joe Scarborough tartışıyor

Bu haftada bir yapılabilseydi, neler olup bittiğinin altına inebiliriz.

Hayır yapmayacağız, tartışma olmayacaktı, sahip olduğumuz tek şey bir grup insanın konuşma noktalarından bahsetmesidir, burası insanların tartışmak zorunda olduğu bir okul değil çünkü profesör cevap vermediği için birine kötü not verir. sorulan sorular. Tıpkı Gürcistan’dan sadece “dinozorları vergilendirerek öldüren radikal sosyalist rakibim” diyen eski görünümlü Barbie Blonde Chick gibi.

“Tucker Carlson ve Shawn Hannity, Rachel Maddow ve Joe Scarborough tartışıyor” üzerine 14 yorum

1. Adıyaman merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 24-12-2020 04:50:09

2. Muğla dan kimler var. Tucker Carlson ve Shawn Hannity, Rachel Maddow ve Joe Scarborough tartışıyor . Mrb web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 124

3. Konya dan kimler var. Tucker Carlson ve Shawn Hannity, Rachel Maddow ve Joe Scarborough tartışıyor . Mrb paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 9

4. Ordu dan kimler var. Tucker Carlson ve Shawn Hannity, Rachel Maddow ve Joe Scarborough tartışıyor . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 188

5. Isparta merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 18-01-2021 19:37:18

6. Bu konu : ” Tucker Carlson ve Shawn Hannity, Rachel Maddow ve Joe Scarborough tartışıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 233

7. Bu konu : ” Tucker Carlson ve Shawn Hannity, Rachel Maddow ve Joe Scarborough tartışıyor ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki güzel, teşekkürler , Hasan – 103

8. Muş merkezden ben doruk. Selamlar web siten cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-02-2021 21:41:50

9. Kırklareli dan kimler var. Tucker Carlson ve Shawn Hannity, Rachel Maddow ve Joe Scarborough tartışıyor . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 290

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link