Tuhaf konuşmaları ve Biden’ın söylediği şeyleri toplayan kaydettiğim kanal silindi.

Çok rahatsız edici şeyler söylediği videoları olan var mı? Hiç mantıklı gelmeyen bok gibi mi?

Youtube’daki kanal hatırlayamadığım bir şeydi – “roner_342” gibi sayılardan oluşan bir adı vardı – IDK dürüst olmak gerekirse, bana mantıklı gelen bir şey değildi.

“Tuhaf konuşmaları ve Biden’ın söylediği şeyleri toplayan kaydettiğim kanal silindi.” üzerine 11 yorum

1. Bu konu : ” Tuhaf konuşmaları ve Biden’ın söylediği şeyleri toplayan kaydettiğim kanal silindi. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 321

2. Kırklareli merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran bıraktı, tebrikler 19-01-2021 20:35:31

3. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 20-01-2021 02:13:26

4. Trabzon merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 20-01-2021 11:14:54

5. Şanlıurfa merkezden ben banu. Mrb paylaşım inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 01-02-2021 12:49:15

6. Kırklareli dan kimler var. Tuhaf konuşmaları ve Biden’ın söylediği şeyleri toplayan kaydettiğim kanal silindi. . Slm web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 387

7. Bu konu : ” Tuhaf konuşmaları ve Biden’ın söylediği şeyleri toplayan kaydettiğim kanal silindi. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 58

8. Nevşehir merkezden ben hatice. Mrb web siteniz gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 23-02-2021 18:00:22

9. Bu konu : ” Tuhaf konuşmaları ve Biden’ın söylediği şeyleri toplayan kaydettiğim kanal silindi. ” çok güzel. Merhaba sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 139

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link