Kategoriler
Genel

Tuhaf teori, artık bilgi bulamıyor musun?

Bir süre önce, belki geçen sonbaharda, radyo mesajlarının dünyanın geleceğinden gönderildiğini, nükleer cehennem hakkında bizi uyardığını ve yiyecek tükendiğini vb. İddia eden bir komplo ile karşılaştım. gelecekten gelen radyo sinyalleri çok uzak görünüyordu, beni ilginç ama inandırıcı değil gibi vurdu. Eğlenceli küçük bir şeydi ama onunla pek bir şey yapmadım ve sonunda unuttum. Birkaç hafta sonra babamın restoranında yardım ederken kafamın içine girdi. Onun için her türlü kaynağı çekmeye gittiğimde boş çıktı. Her türlü anahtar kelimeyi, daha önce yaptığım aynı aramaları denedim, ancak hiçbir şey yapmadı. YouTube videolarının hiçbiri (çoğunda İngilizce ve Portekizce veya İspanyolca karışan başlıklar vardı) gösterilmedi. Birkaç hafta daha takıntılıydım, ancak o zaman reddit’e gitmeyi düşünmedim ve nihayetinde benzer bir şey tarafından hatırlatılana kadar unutmuştum. Herkes bu “teori” ve nereden geldiği hakkında herhangi bir bilgiye sahip mi?

“Tuhaf teori, artık bilgi bulamıyor musun?” için 22 yanıt

Van merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten süper ötesi hayran edici, tebrikler 13-05-2020 20:52:13

Kars merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:09:05

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:27:22

Kocaeli merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:27:35

Artvin merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 14-05-2020 12:12:03

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-05-2020 12:14:20

Çanakkale merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 17-05-2020 22:59:46

Ankara merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, saolun 26-05-2020 03:40:32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir