Tüm ABD okullarının kurumsal öğretisi tam bir yalandır. Bu yüzden okuldan ayrılmaların (doğru nedenden dolayı) çok ileride olduğuna inanıyorum.

Öğretimlerinin tüm konsepti eleştirel düşünmeyi caydırıyor. Bir bireye tam anlamıyla “koyun” olma aşılaması. ABD toplumu üzerindeki kapitalist kurguyu takip etmek. Varlıkları olmak için duyulanları takip edin.

Aynı zamanda mutluluk ve refah arayışını da tamamen caydırır. Kurumsal eğitim size yalnızca asgari düzeyde nasıl çalışılacağını ve her zaman başka birinin altında nasıl çalışılacağını öğretecektir. O 9-5 ve tek özgür günleriniz, hafta sonu dediğiniz o iki gündür.

Bütün kurumun kendisi tam bir yalan.

Author

10 Comments

1. Isparta dan kimler var. Tüm ABD okul kurumsal sistemi, bireylerin özgür düşünceyi mutluluk ve refah peşinde koşma konusunda caydırmak için tam bir yalandır. . Merhaba herkese sayfan inan ki çok güzel, teşekkürler , Aylin – 374

2. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Isparta merkezden ben gaye. Slm siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-03-2021 01:49:46

4. Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-03-2021 10:01:21

5. Bu konu : ” Tüm ABD okul kurumsal sistemi, bireylerin özgür düşünceyi mutluluk ve refah peşinde koşma konusunda caydırmak için tam bir yalandır. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 234

6. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım

7. Bu konu : ” Tüm ABD okul kurumsal sistemi, bireylerin özgür düşünceyi mutluluk ve refah peşinde koşma konusunda caydırmak için tam bir yalandır. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 141

8. Van dan kimler var. Tüm ABD okul kurumsal sistemi, bireylerin özgür düşünceyi mutluluk ve refah peşinde koşma konusunda caydırmak için tam bir yalandır. . merhaba arkadaşlar web siten cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 221

9. Erzurum dan kimler var. Tüm ABD okul kurumsal sistemi, bireylerin özgür düşünceyi mutluluk ve refah peşinde koşma konusunda caydırmak için tam bir yalandır. . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link